Son Dakika Haberleri: Mahmud Abbas'a Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Karşılama

Mahmud Abbas'a Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Karşılama

5 yıl önce

1
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas'ı törenle karşılarken törende 16 Türk devletini temsil eden askerler de yer aldı.

2
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas'ı törenle karşıladı. Beştepe'deki Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda düzenlenen karşılama töreninde ilginç anlar da yaşandı.

3
Soğuk hava nedeniyle sarayın içinde gerçekleşen törende Abbas tören muhafız birliğini alayını selamladı. İki lider daha sonra 16 Türk devletini temsil eden askerlerin bulunduğu merdivenin önünde el sıkışarak basın mensuplarına poz verdi.

4
Ayrıca Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda bugün bir ilk yaşandı.

5
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas'ı karşıladığı Cumhurbaşkanlığı Sarayı'ndaki törene, 16 Türk devletini temsil eden askerler damga vurdu.

6
İki lider geçmişte kurulan 16 Türk devletini temsil eden askerlerin bulunduğu merdivenin önünde el sıkışarak basın mensuplarına poz verdi.

7
16 Türk askerini temsil eden askerler gün boyunca konuşulan en önemli konulardan biri haline geldi.

8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24Haber Yayın Tarihi: 12.01.2015 04:26 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Pınar Altuğ'un yeni imajı sosyal medyada olay oldu! Yorum yağmuruna tuttular Her çıkışıyla tüm dünyaya yaka silktiriyor! Bakın burcu ne Bir haftadır kayalıklarda mahsur kalan keçi, 7 saat süren çalışmanın ardından kurtarıldı Dünyaca ünlü giyim markasına büyük darbe! Kadınları cinsel obje olarak gösterdiği için reklamları kaldırıldı Dünyanın en itibarlı ülkeleri açıklandı! Bakın Türkiye kaçıncı sırada