MAHMUT ÇELİKCAN Resimleri

Mahmut Çelikcan Resimleri

 • 19 Şubat 2017 14:02 Başkan Çelikcan: Başkan Çelikcan: "Hükümet Krizleri Tarihe Karışacak" Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, mahalle gezileri kapsamında ilçeye bağlı mahalle ve köylerde vatandaşlarla bir araya gelerek yapılan çalışmaları anlattı, referandumda destek istedi.
 • 01 Haziran 2015 15:17 Çelikcan: Çelikcan: "Gün Birlik Beraberlik Günüdür" Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, 13 yıllık AK Parti İktidarında Türkiye’nin vatandaşların hayatını kolaylaştıracak birçok ilklerle tanıştığını belirterek," Benim vatandaşlardan isteğim istikrarın sürmesinden yana tavır almalarıdır" dedi.
 • 24 Mayıs 2015 13:50 Çelikcan: Çelikcan: "Türkiye Özgürlükler Ülkesi Olmuştur" Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, "Yeni Türkiye özgürlükler ülkesi olmuştur.
 • 07 Mayıs 2015 11:20 Vali Büyük'ten Adana Demirspor'a Ziyaret Vali Büyük'ten Adana Demirspor'a Ziyaret Adana Valisi Mustafa Büyük, Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan ve Adana Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek ile birlikte cumartesi günü Ankara’da Osmanlıspor ile zirve yolunda çok önemli bir müsabakaya çıkacak olan Adana Demirspor’u ziyaret etti.
 • 05 Mayıs 2015 14:22 Çelikcan Adaylar ile Köyleri Gezdi Çelikcan Adaylar ile Köyleri Gezdi Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, diğer ilçe belediyelerinin Büyükşehir’den aldığı desteğin daha azını aldıklarını belirterek, Büyükşehir Belediyesi’nin her bölgeye eşit hizmet götürmesini ve adaletli davranmasını istiyoruz’’ dedi.
 • 04 Mayıs 2015 14:27 Çelikcan ve Milletvikili Adayı Tekin Kozan'da Esnafla Buluştu Çelikcan ve Milletvikili Adayı Tekin Kozan'da Esnafla Buluştu Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, AK Parti Adana Milletvekili Adayı Asuman Tekin ile birlikte Kozan’da esnafı ziyaret etti.
 • 29 Nisan 2015 11:34 Çelikcan: Çelikcan: "Kırgızistan Bizim İçin Her Zaman Dost ve Kardeş Ülkedir" Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan Dünya Türkmenler Birliği’nin Söğüt’ten Sarıçam’a Gönül Köprüsü etkinliği kapsamında 13.Uluslararası Çukurova Yörük Türkmen Kardeşlik Göçü programına katılmak üzere Adana’ya gelen Kırgız Halk Dansları Topluluğunu makamında kabul etti.
 • 28 Nisan 2015 11:20 Çelikcan: Çelikcan: "Adana'da Zaferi Perçinleyeceğiz" Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, katıldığı bir televizyon programında hem 6 yıllık hizmet dönemini, hem de Adana’nın seçim atmosferini değerlendirdi.
 • 01 Şubat 2015 12:37 Yardım Kampanyası Çığ Gibi Büyüyor Yardım Kampanyası Çığ Gibi Büyüyor Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan’ın önerisi ve meclis üyelerinin desteğiyle başlayan yardım kampanyası büyüyor.
 • 31 Ocak 2015 10:39 Suistimalci Mülteciler Nedeniyle Suistimalci Mülteciler Nedeniyle "Koordinasyonlu Yardım" Çağrısı Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, ihtiyacı olmadığı halde defalarca yardım eşyası alan Suriyeli mültecilerin suistimalini minimuma indirmek için yardım dağıtan sivil toplum kuruluşlarının, belediye, valilik ve kaymakamlıklarla koordineli hareket etmesi gerektiğini söyledi.
 • 17 Ocak 2015 15:26 Başkan Çelikcan Ölümsüzlük Şehri Misis'i Anlattı Başkan Çelikcan Ölümsüzlük Şehri Misis'i Anlattı Yüreğir Belediyesi’nin ’’Ölümsüzlük Şehri Misis’’ projesini anlatan Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile işbirliği içinde bölgede afet riskine bağlı dönüşüm projesini hayata geçirerek tarihi dokuyu ortaya çıkaracaklarını söyledi.
 • 08 Ağustos 2014 14:34 Başkan Çelikcan Tuzla'da ve Sarıçamda Başbakan Erdoğan'a Destek Turlarına Devam Ediyor Başkan Çelikcan Tuzla'da ve Sarıçamda Başbakan Erdoğan'a Destek Turlarına Devam Ediyor Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan 10 Agustos'ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçiminde Cumhurbaşkanı Adayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a destek amacıyla Tuzla Beldesinde Sarıçam İlçesinde ve Karataş'a bağlı köylerde vatandaşlar ve esnaflarla bir araya gelerek Erdoğan'a destek istedi.
 • 07 Ağustos 2014 11:25 Başkan Çelikcan Destek Turlarını Devam Ettiriyor Başkan Çelikcan Destek Turlarını Devam Ettiriyor Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan Karataş'ta Cumhurbaşkanı Adayı, Başbakan Erdoğan için oy istedi.
 • 08 Temmuz 2014 14:43 Misis Antik Kenti Günyüzüne Çıkıyor Misis Antik Kenti Günyüzüne Çıkıyor Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Ölümsüzlük Şehri Misis'te kazı çalışmalarının devam ettiğini belirtti.
 • 06 Temmuz 2014 14:15 Vali Büyük: Vali Büyük: "Herkesle Uyum İçerisinde Çalışacağız" Adana Valisi Mustafa Büyük, Yüreğir Kaymakamı Turgut Subaşı ile birlikte Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan'ı makamında ziyaret etti.
 • 11 Kasım 2013 14:36 Engelli Koordinasyon Merkezi Açıldı Engelli Koordinasyon Merkezi Açıldı Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Adana'da ilk defa engelli anaokulu açacaklarını bildirdi.
  Çelikcan, Yüreğir Belediyesi tarafından yaptırılan Engelli Koordinasyon Merkezi'nin hizmete girdiğini belirterek, "Engelli vatandaşlarımız da"...
 • 16 Ağustos 2013 15:31 Yüreğir'de Kentsel Dönüşüm Yüreğir'de Kentsel Dönüşüm Adana'nın merkez ilçe Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında 12 bin konut yapmayı hedeflediklerini söyledi.
 • 29 Temmuz 2013 15:37 Başkan Çelikcan İftarını Tarım İşçileriyle Yaptı Başkan Çelikcan İftarını Tarım İşçileriyle Yaptı Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, iftarını bu kez çadırda yaşayan tarım işçisi ailelerle birlikte yaptı.
 • 03 Mayıs 2013 15:06 Çelikcan: Çelikcan: "Vakıfların Sayıları Artmalıdır" Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan Es-Seyyid Osman Efendi Hulusi Vakfı tarafından düzenlenen kermesin açılışını yaptı.
 • 21 Haziran 2012 17:35 Fatih Terim'in Gözyaşları Fatih Terim'in Gözyaşları