Mahsur Dağcılar Kurtarıldı - Son Dakika

Mahsur Dağcılar Kurtarıldı

20.08.2012 14:26

1
Kastamonu'ndaki Valla Kanyonu'nda mahsur kalan, ikisi kadın, 6 kişiye ulaşıldı.
2
Kastamonu'nun Pınarbaşı ilçesine bağlı Muratbaşı Köyü'ndeki Valla Kanyonu'nda mahsur kaldıklarını belirten 6 kişinin yerleri belirlendi.
3
Şiddetli yağmur ve gece olması nedeniyle ulaşılamayan kişilere helikopterden erzak atıldı.

4
Kötü hava şartları nedeniyle yapılamayan arama kurtarma çalışmalarına yeniden başlandığı belirtilirken, 6 kişilik gruba ulaşmak için ilçede kriz masası oluşturuldu.
5
Kastamonu Vali Yardımcısı Atilla Kantay başkanlığındaki kriz masası ekipleri, yaptıkları çalışmalar sonucunda kayıp 6 kişinin yerini belirledi. Bu kişilerin kurtarılması için helikopterle olay yerine giden kurtarma ekipleri şiddetli yağmur ve karanlık nedeniyle kazazedelere ulaşamayarak geri döndü. Helikopter daha sonra tekrar havalanarak bu kişilerin bulunduğu yere çeşitli yaşam malzemesi attı.

Son Dakika Mahsur Dağcılar Kurtarıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bu manzara ancak tek bir ülkede görülür! Binlerce kişi yarım saat boyunca birbirine inek gübresi fırlattı Gözümüzün önünde öyle bir değişti ki! Güldür Güldür'ün Naime'si şimdi tam bir afet Romantik komedilerin biricik güzeli, hamileliğinde cinsel ilişkiden soğuduğunu itiraf etti Dağlık alanda kaybolan adamı, paylaştığı son fotoğraf karesi kurtardı! Sır bacaklarındaki is izlerindeydi Sony 2021 Dünya Fotoğraf Ödülleri'ni kazananlar belli oldu! Birinciliği "Afrikalı Viktoryen" portresi aldı