Makarna Yerken Katledildiler! İşte Los Angeles Polis Teşkilatı'ndan Son 100 Yılın En Korkunç Suç Mahalli Fotoğrafları - Son Dakika

Makarna Yerken Katledildiler! İşte Los Angeles Polis Teşkilatı'ndan Son 100 Yılın En Korkunç Suç Mahalli Fotoğrafları

Los Angeles Polis Departmanı tarafından yirminci yüzyılda çekilen bu fotoğraflar, gerçek hayattaki suç mahallerini gösteriyor.

1
1955'te çekilen fotoğraf, Hollywood oyuncusu Maila Nurmi'nin, Los Angeles hapishane hücresinde verdiği ikonik poz.
2
Polis teşkilatının koleksiyonundaki tüm fotoğraflar eğlenceli değil. 17 Şubat 1955'te Los Angeles'da köprünün altında bulunan bir ceset.
3
Bir ürpertici resim, 1933 Ağustos'unda bir İtalyan restoranında çekildi. Spagetti yiyen iyi giyimli 2 iş adamı mafya tarafından öldürüldü.
4
Orta yaşlı bir adam, aracını kullanırken boğazı kesildi. Olay, 11 Mart 1929'da Los Angeles'ta gerçekleşti.
5
Kadın gücü! 1968'de çekilen bu görüntünün, bir grup kadının tabanca ile eğitildiğini gösterdiği düşünülüyor.
6
Bu fotoğraf, 6 Temmuz 1958'de düz çizgide yürümeye çalışan, alkol testine tabii tutulan kadını gösteriyor.
7
8
11 Ekim 1935'te esrar taşıyan bir araç ele geçirildi.
9
23 Temmuz 1932'de bir kuyumcu dükkanının soygunu sonrası gerçekleşen bir cinayet. Kan, cansız bedenden polisin ayakta durduğu yere kadar yayılıyor.
10
Bu ürkütücü fotoğraf, 13 Temmuz 1930'da hunharca katledilen bir kurbanın cesedi görülür. Los Angeles polis memuru, olayın durumunu değerlendirirken cesedin biraz uzağında çömelir.
11
Efsanevi komedyen Lenny Bruce'un, Hollywood Hills'deki evinden çekilmiş (resimdeki, ofisi) olay yeri fotoğrafı...
12
13

YORUMLAR (2)

Diğer Galeriler

Kıvrak danslarıyla hayran bırakan fenomen gelin adayı Solmaz'ın son hali, takipçilerini hayal kırıklığına uğrattı Depp gözünü kararttı! Eşiyle yasak aşk yaşayan Musk'ı cinsel organını kesmekle tehdit etti Güzel tenisçi Eden Silva, ateşli paylaşımlarıyla modellik ajanslarını peşine taktı Ünlü oyuncu Demi Moore'dan bomba etkisi yaratacak proje! Cinsel ilişki dersleri verecek Eliyle balık tutan kadın neye uğradığını şaşırdı! Balığın içinden küçük balık çıktı