Son Dakika Haberleri: Makyaj Artistinin Baş Döndüren İllüzyonu Sosyal Medyayı Sallıyor!

Makyaj Artistinin Baş Döndüren İllüzyonu Sosyal Medyayı Sallıyor!

2 ay önce

Nottingham'da yaşayan 20 yaşındaki Romanie-Jade Tulloch, deneme yanılma yöntemiyle başladığı illüzyon makyajda öyle uzmanlaştı ki yaptığı yüz dövmeleriyle, Instagram'da 400 binin üzerinde takipçisini kendine hayran bıraktı.

1
Nottingham'da yaşayan 20 yaşındaki Romanie-Jade Tulloch, illüzyon yaratan maske makyajlarıyla tanınan, kendi kendini yetiştiren bir makyaj sanatçısı.
2
Kolejdeyken yanılsamalarla yüzünü boyamaya başladı ve bu işte uzmanlaştı.
3
Şimdi sosyal medyada makyajı şaşkına uğrayan 400 binin üzerinde takipçisi var.
4
Yetenekli Romanie-Jade Tulloch iki yıl boyunca üniversitede güzel sanatlar okudu ama tam zamanlı bir YouTuber olmayı tercih etti.
5
16 saat sürdüğü oluyor!
16 saat sürdüğü oluyor!
400.000 takipçisi olan Romanie-Jade, Instagram'da 'cakefacerj' adıyla tanınıyor. Yüzünü makyajla bu hale getirmek için en fazla on altı saat harcadığını söyledi.
6
Mikser surat için 9 saat harcadı!
Mikser surat için 9 saat harcadı!
Her makyaj görünümünde ortalama beş saat harcıyor, ancak bazı objeleri bir araya getirmek daha uzun sürebiliyor. Bu blender görünümünü oluşturmak için tam dokuz saat çalıştı.
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
İlham nasıl geliyor sorusuna: 'Çevremdeki her şey bana ilham veriyor, parkta yürürken bir gölet görüyorum işte bu yüzümde dolaşmam için yeterli oluyor.'
Haber Yayın Tarihi : 23.05.2019 02:59 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Üniversite masrafları için, zengin ve yaşlı adamlarla yatan genç kızdan olay itiraflar Moda programından, İzdivaç programlarına transfer olan gelin adayı bakın kiminle evlendi! Az daha ölüyordu! Yatağın üzerinde şarja taktığı tablet bomba gibi patladı Elini sosis makinasını kaptıran genç, ölümüne ezildi Bu fotoğrafta ne görüyorsun? Cevabın kişiliğini ele veriyor!