Malatya'da Vahşet! - Son Dakika

Malatya'da Vahşet!

18.09.2010 17:33

1
MALATYA'da harabe bir evde elleri arkadan bağlanarak yakılan cesedin aynı mahallede oturan 12 yaşındaki Kenan Bahattin Avşar'a ait olduğu tespit edildi.

2
Zaviye Mahallesi Hasanbey Caddesi'ndeki harabe bir evde dün saat 21.00 sıralarında çıkan yangına müdahale eden itfaiye ekipleri tamamen yanmış cesetle karşılaşınca polis kapsamlı soruşturma başlattı.
3
Olay yeri inceleme ekipleri ve nöbetçi Cumhuriyet Savcısı tarafından yapılan inceleme ve araştırma sonunda cesedin ellerinin arkadan bağlı olduğu belirlendi. Cesedin tamamının yanması nedeniyle kimlik tespitinde zorlanan polis ekipleri çevrede kayıp kişilerle ilgili araştırma yaptı.
4
Olay yerinde yapılan incelemelerin ardından ceset Malatya Adli Tıp Morguna kaldırıldı.

Görgü tanıklarını dinleyen polis ekipleri harabe eve gündüzleri giren bazı kişilerin eşkalini belirledi. Olaydan 2 saat kadar önce kayıp olan 12 yaşındaki Kenan Bahattin Avşar'ın ailesiyle görüşen Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro ekipleri soruşturmayı bu yöne kaydırdı.

5
Üç çocuklu Avşar ailesinin en küçük erkek çocuğu olan Kenan Bahattin Avşar'ın bu yıl 7'nci sınıfa başlayacağı bildirilirken baba Özcan Avşar'ın ise yük taşımacılığında çalışarak evini geçindirdiği belirtildi.

6
Elleri arkadan bağlı olarak tamamen yanmış olarak bulunan cesedin Malatya Adli Tıp Morgundaki otopsi ardan kesin sonuç ve DNA testi için İstanbul Adli Tıp Morguna gönderildiği bildirdi. Cinayeti işleyen kişi veya kişilerin belirlenerek yakalanması için kapsamlı soruşturma sürdürülüyor.

7
8
9
10
11
12

YORUMLAR
500

Son Dakika Malatya'da Vahşet! - Son Dakika


Advertisement