Malezya'nın yakışıklı keçisi sosyal medyayı salladı! - Son Dakika

Malezya'nın yakışıklı keçisi sosyal medyayı salladı!

17.07.2019 14:57

Malezya'da Ramos adlı keçi, yakışıklılığı sayesinde kısa sürede ülkenin internet yıldızlarından biri oldu. Sahibi keçisinin kamerayı çok sevdiğini ve fotoğraf çekilirken gülümsediğini belirtti.

1
Malezya'nın Perak Eyaleti'nden 11 aylık Saanen keçisi 'pop-star görünümüyle için sosyal medyada viral hale geldi.
2
Bakımlı keçi, sahibinin Facebook'ta fotoğraflarını yayınlamasından sonra popüler oldu.
3
Parlak sarı sakallı beyaz keçi, kısa sürede paylaşım rekoru kırdı ve fenomen haline geldi.
4
21 yaşındaki sahibi Ahmed M Fadzir, Ramos'un ilgi çekeceğini tahmin ediyordu ama bu denli ünlü olacağını düşünmedi. Ramos, uluslararası bir fenomen oldu.
5
Ahmed M Fadzir, "Bazı insanlar bana Ramos'u satmak isteyip istemediğimi sordu, kibarca reddediyorum onlara anca aynı cinsten başka keçiler sunabilirim." dedi.
6
@hey_jjae isimli Twitter kullanıcısı Güney Koreli rock grubu Day6'nın vokalisti ve elektro gitaristi Jae Park'ın ve Ramos'un yan yana fotoğrafını paylaştı ve ikisini karşılaştırıp "Yakışıklı keçi" notuyla paylaştı.
7
8
9
10

Son Dakika Malezya'nın yakışıklı keçisi sosyal medyayı salladı! - Son Dakika


YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Bu manzara ancak tek bir ülkede görülür! Binlerce kişi yarım saat boyunca birbirine inek gübresi fırlattı Gözümüzün önünde öyle bir değişti ki! Güldür Güldür'ün Naime'si şimdi tam bir afet Romantik komedilerin biricik güzeli, hamileliğinde cinsel ilişkiden soğuduğunu itiraf etti Dağlık alanda kaybolan adamı, paylaştığı son fotoğraf karesi kurtardı! Sır bacaklarındaki is izlerindeydi Sony 2021 Dünya Fotoğraf Ödülleri'ni kazananlar belli oldu! Birinciliği "Afrikalı Viktoryen" portresi aldı