Mali, ev halini paylaştı! Fotoğraftaki bir detay takipçilerin gözünden kaçmadı - Son Dakika

Mali, ev halini paylaştı! Fotoğraftaki bir detay takipçilerin gözünden kaçmadı

21.03.2021 15:46

Her geçen gün sağlığına kavuşan Mehmet Ali Erbil, oğlu Ali Sadi Erbil ve kızı Yasmin Erbil'le olan kareyi sosyal medya hesabından paylaştı. Gözlerden uzak büyüyen Ali Sadi Erbil'in giderek babası Mehmet Ali Erbil'e benzemesi dikkatlerden kaçmadı. Ali Sadi Erbil'e 'Hık demiş babasının burnundan düşmüş' yorumları yapıldı.

1
Yıllarca hastalıkla mücadele eden ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, giderek sağlığına kavuşuyor.
2
Son günlerde gelen güzel haberleri ile hayranlarını sevindiren Mali, sosyal medya hesabından paylaşım yapmayı da ihmal etmiyor.
3
Geçtiğimiz haftalarda 64. yaşına basan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, Nergis Kumbasar'dan olan kızı Yasmin Erbil ile Tuğba Coşkun'dan olan oğlu Ali Sadi Erbil ile paylaşımda bulundu.

4
BENZERLİĞİ DİKKATLERDEN KAÇMADI
BENZERLİĞİ DİKKATLERDEN KAÇMADI
Artık delikanlı olan Mehmet Ali Erbil'in oğlu Ali Sadi Erbil ilgi odağı oldu. Gözlerden uzak büyüyen Ali Sadi Erbil'e 'Hık demiş babasının burnundan düşmüş' yorumları yapıldı.
5
6
7
8
9
10

Son Dakika Mali, ev halini paylaştı! Fotoğraftaki bir detay takipçilerin gözünden kaçmadı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (2)

Diğer Galeriler

Denizde idam ettirilen Şeyhülislam'ın mezarı şaşkına çevirdi! Yarısı binanın altında diğer yarısı dışarda "Oy Didem" diyerek hayatımıza giren Azeri kızı, estetiği abarttı! Ancak sesinden tanıyabiliyoruz Türkiye'nin günlerce konuştuğu operasyonda eli parçalanan gazi polisten 6 yıl sonra ilk atış Playboy güzeli Paris Hilton kaset skandalıyla ilgili ilk kez konuştu: Hayatımın bittiğini düşündüm Amerika'da polis insan avına çıktı! George Floyd davası öncesi 16 yaşındaki siyahi kız polisin kurşunlarına hedef oldu