Manchester'ın 6-1'lik galibiyeti kutladığı cinsel ilişki partisi futbolcuların başını yakacak! - Son Dakika

Manchester'ın 6-1'lik galibiyeti kutladığı cinsel ilişki partisi futbolcuların başını yakacak!

4 gün önce

Manchester City'li yıldız futbolcuların Aston Villa'yı 6-1 yenmesinin ardından verdiği çılgın parti, evli futbolcuların başını ağrıtacak.

1
Daha önce 'cinsel parti'lerde boy gösteren bir modelle aynı otelde yakalanan dünyaca ünlü futbolcular, Ada basınında bir anda gündeme oturdu.

2
Eşi haberleri görünce delirdi!
Eşi haberleri görünce delirdi!
İddiaya göre İtalyan güzellerle Cheshire'daki bir otelde bir araya gelen City'li yıldız futbolculardan birinin eşi, bu haberleri görünce çılgına döndü.
3
Yıldız oyuncunun eve sabaha karşı gelmesinden şüphelenen eşi, haberleri de okuyunca neler yaşandığını anladı. Gazetenin adını açıklamadığı kaynak, çift arasında yaşanan tartışmayı şu şekilde aktardı:
4
"Eşi, eve geç saatte gelmesine çok öfkelenmiş. Deyim yerindeyse biraz şüphelenmiş."

5
"Maçtan sonra kafa dağıtmak için gece takıldıklarını düşündü ancak sabah saat 7'ye kadar ne haltlar karıştırdığını da merak etmiş."
6
"Eşinin kulağını çekerek yatmaya gönderdi ve maalesef güzel kadınların onları eğlendirmek için Manchester'a geldiği haberlerini okuyunca daha da üzüldü."
7
Partiye katılan kadınların konuşması yasaktı!
Partiye katılan kadınların konuşması yasaktı!
Geceye katılan modellerden biri olan Amira Paula, The Sun muhabiriyle ayaküstü yaşadığı diyalogda partiye ilişkin konuşmayı kabul etmemişti.
8
Amira Paula ve yanındaki arkadaşı, otelden ayrılırken The Sun muhabiriyle karşılaşmıştı. Muhabir, bir İtalyan gazetesinde yayınlanan parti haberini ikiliye göstermişti.

9
Amira Paula ve arkadaşı, soruları cevapsız bırarak yanlarındaki erkek görevli eşliğinde otelden ayrılmışlardı.

10
Kadınların hiçbir sosyal medya paylaşımında futbolcular yoktu!
Kadınların hiçbir sosyal medya paylaşımında futbolcular yoktu!
Geceye ait sosyal medya paylaşımlarında hiçbir futbolcu ya da Manchester City ile ilişkilendirilebilecek birileri yer almamıştı.
11
Öte yandan Pep Guardiola'nın bu çılgın partiden haberi olduğu ve oyuncularına izin verdiği öne sürülmüştü.

Haber Yayın Tarihi: 16.01.2020 03:24 

YORUMLAR (3)


Diğer Galeriler

Düğünde rezalet! Sapkın damat garson kıza cinsel istismarda bulundu Kubilay Aka'nın cinsel içerikli mesajlarını ifşa eden Beyza Güneş'in iddialı pozları olay oldu! Ölen büyükannesinden 230 bin sterlin çalan eski model yakayı ele verdi Jennifer Aniston ödül törenine sütyensiz geldi! Göğüs ucu detayı yürek hoplattı Jennifer Aniston ve eski eşi Brad Pitt, Sahne arkasında fena yakalandı! Yıllar sonra ilk kez sarmaş dolaş

Son Dakika Haberleri