Mandalı Kulağınızda Bekletmenin 7 Mucizevi Faydası - Son Dakika

Mandalı Kulağınızda Bekletmenin 7 Mucizevi Faydası

1
Bir yeriniz ağrıdığında ve iyi hissetmediğinizde ne yaparsınız? Sizce ağrı kesici tek çözüm mü?

2
Bugünlerde ağrılar için alternatif tedavi yöntemleri var. Yöntemin işe yaramasındaki asıl neden kulaklardan geçen sinirlerin vücudun sinir merkezine kadar gitmesi.

3
Kulağınızdaki altı farklı nokta ile vücudunuzun çeşitli bölgelerindeki ağrıları geçirmek mümkün. Tek yapmanız gereken önce ağrınızın nerede olduğunu tespit etmek ve daha sonra kulaktaki belirli noktaya baskı uygulamak.

4
Sırt ve Omuz İçin:
Sırt ve Omuz İçin:
Kulağınızın en üstündeki nokta sırt ve omuz ağrılarının tedavisinde kullanılıyor. Bu bölgeye 1 dakikalığına mandal sıkıştırın. Omuzlarınızdaki ağrının azaldığını ve stresin yok olduğunu göreceksiniz.

5
Organlarınız için:
Organlarınız için:
İç organlarınızda bir ağrıma hissediyorsanız mandalı bir dakikalığına 2. bölgede bekletin. Eğer ağrınız çok fazlaysa hemen doktora görünün.

6
Eklem Ağrıları İçin:
Eklem Ağrıları İçin:
Ortanın biraz üstündeki 3. bölge ise eklem ağrılarına iyi geliyor. Bu bölgede mandalı bekleterek veya parmağınızda baskı uygulayarak eklem ağrılarınızdan kurtulabilirsiniz.

7
Sinüz ve Boğazlar İçin:
Sinüz ve Boğazlar İçin:
Bu 4. bölge ise sinüs ve boğazla bağlantılı. Üşüttüyseniz ve sinüzitiniz baş gösterdiyse buraya mandalla baskı uygulayabilirsiniz.

8
Sindirim İçin:
Sindirim İçin:
Bu bölge ise sindirimle yakından alakalı. Mideniz ağrıyorsa bu bölgeye mandal sıkıştırabilirsiniz. Mideniz bulanıyorsa da aynı yöntemi yine bu bölgeye uygulayabilirsiniz.

9
Başınız ve Kalp İçin:
Başınız ve Kalp İçin:
Kulağınızın en altındaki 5. ve 6. bölgeler ise vücudun en önemli bölgeleri olan baş ve kalple bağlantılı. Baş ağrıları için bu bölgeye baskı uygulayabilirsiniz.

Haber Yayın Tarihi: 16.02.2017 08:29

Son Dakika Mandalı Kulağınızda Bekletmenin 7 Mucizevi Faydası - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Ölen ünlü oyuncunun kız kardeşi, eniştesinin yanına taşındı! Dedikodu kazanı kaynıyor Koronavirüsün uğramadığı dünyanın en uzak adası: İğne atsanız sesi duyulur Çölün ortasında kırık tabut içinde bulunan model, ölmeden önce yatağa bağlanıp işkence görmüş Biraz yakacak ama bağışıklığımızı koruyacak! Mutfağımızın kızıl savaşçısı: Acı biber Ürün tanıtımını iç çamaşırıyla yapan Wanda Nara, takipçilerini mest etti