Son Dakika Haberleri: Manken Daisy Lowe, Verdiği Pozlar İçin Çok Pişman

Manken Daisy Lowe, Verdiği Pozlar İçin Çok Pişman

7 yıl önce

İngiliz manken Daisy Lowe geçen yıl erkek dergisi Playboy'a verdiği pozlar için çok pişman olduğunu söyledi.

1
İngiliz manken Daisy Lowe geçen yıl erkek dergisi Playboy'a verdiği pozlar için çok pişman olduğunu söyledi.
2
Çekim yapıldıktan sonra Playboy dergisini gördüüğünde şok olduğunu söyleyen ünlü manken, vücudunun her ayrıntısının dergide yer alması karşısında çok sinirlendiğini açıkladı.
3
InStyle dergisinin Eylül sayısı için röportaj veren seksi manken, "O fotoğraflardan sonra çok sayıda e-mail aldım." dedi. Lowe, annesinin fotoğraflara bakmayı reddettiğini de ifade etti. İşte 2 yaşından beri mankenlik yapan Daisy Lowe'un çılgın yaşamından satır başları.
4
Lowe 27 Şubat 1989'da dünyaya gözlerini açtı. 2 yaşında mankenlik yapmaya başladı.
5
Lowe, çok genç yaşta ailesinden ayrıldı. Aslında bunun nedeni yaşadığı büyük şoktu... Daisy Lowe, evinden ayrılmadan kısa bir süre önce tek gecelik bir aşkın ürünü olduğunu öğrenmişti çünkü.. Bir tasarımcı olan annesi Pearl Lowe'ın ikinci eşinin öz babası olduğunu sanıyordu.
6
Ama gerçek öyle değildi. Annesi Pearl, ünlü rock grubu Bush'un gitaristi Gavin Rossdale ile birlikte olmuş ve ondan hamile kalmıştı.
7
İş bu kadarla da kalmaz. Çünkü Daisy bu gerçeği öğrendiğinde Rossdale ünlü şarkıcı Gwen Stefani ile evlenmişti. Bu haber magazin gündemine bomba gibi düştü.
8
Daisy Lowe da hayatının bundan sonrasını ailesinden ayrı geçirmeye karar verdi. Lowe, ilk ciddi iş anlaşmasını henüz 15 yaşındayken Select adlı bir mankenlik ajansıyla yaptı. 2006 yılında İtalyan Vogue dergisi için poz verdi. Daha sonra da ünlü fotoğrafçı Steven Klein ile bir dizi çalışmaya imza attı.
9
Lowe, podyumda da ünlü firmaların tasarımlarının tanıtıldığı defilelerle görev aldı. Karl Lagerfeld'in Chanel için tasarladığı giysileri tanıttı. Daha sonra da Kate Moss'un Topshop'ının da aralarında bulunduğu bir çok tasarımcının defilesine çıktı
10
Nanette Lepore, Sue Stemp, Charlotte Ronson, Henry Holland ve Vivienne Westwood, genç mankenin çalıştığı tasarımcılardan bazıları. Lowe son 3 yıldır ünlü iç giyim firması Agent Provocateur için çalışıyor.
11
Bir çok ünlü dergi için poz veriyor. Ve ne zaman podyuma çıksa mutlaka olay yaratacak bir şeyler yapıyor.
12
13
14
15
16Haber Yayın Tarihi: 16.09.2013 09:40 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Meraklı Köfteci'nin Fatma'sı Gölgen Bengü'ye, bir de şimdi bakın! Mesleğini duyan kulaklarına inanamıyor Dünyanın en sağlıklı şehirleri açıklandı! Listede Türkiye'den 5 il var 'Çakma Atatürk'lerin ekmek kavgası! 'En çok ben benziyorum' diye birbirlerine girdiler 17 yaşındaki genç kızın mükemmeliyetçiliği sonu oldu! Kendini asarak öldürdü Sıcak suya ekleyip için! Cinsel güce güç katıyor, erkeklerin gizli sorununa derman oluyor!