Manken Gören Arap - Son Dakika

Manken Gören Arap

14.02.2013 15:09

1
IF Wedding Fashion İzmir 7. Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı defilelerle devam ediyor.

2
IF Wedding Fashion İzmir- 7. Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı'na katılan firmalardan Fidda'nın abiye kıyafetlerini tanıttığı defileyi izleyen Arap davetliler, defilenin her anını baştan sonra cep telefonlarıyla kaydetti.

3
Abiye giyim firması Fidda, 2013 koleksiyonunu düzenlenen defile ile tanıttı. Konuklar arasında bulunan Arap davetliler defileyi podyumun hemen yanından, en ön sırada seyretti.
4
Ünlü mankenler Tülin Şahin, Didem Soydan, Özge Ulusoy ve Uğurhan Akdeniz Ajans modellerinin yer aldığı defileyi Arap konuklar anbean, ellerindeki cep telefonlarıyla kaydetti.

5
30 parçadan oluşan koleksiyonda en iddialı elbiseyi ünlü model Didem Soydan giydi. Yarı açık siyah bir kıyafet ile podyuma çıkan Didem Soydan, büyük alkış aldı.

6
7
8
9
10
11
12

Son Dakika Manken Gören Arap - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Sivaslılardan kangal sayısını ikiye çıkaran Adriana Lima'ya çağrı: Üçüncüsü bizden olsun Bir ay içinde hamile bıraktığı 6 kadınla yan yana gelip poz verdi Köyün yarısı koronaya yakalandı, kimse vefat etmedi! Sırrı iki şeyde saklı Çok şaşıracaksınız! Ali Baba ve Kırk Haramiler'deki içi altın dolu mağara bakın neredeymiş Sadece meyve ve bitkilerle besleniyor! Ormanın gerçek kralını görenler hayretler içerisinde