Mankenler Kraliçesi Bahar Erdeniz'in Hayat Hikayesi - Son Dakika

Mankenler Kraliçesi Bahar Erdeniz'in Hayat Hikayesi

09.04.2018 17:11

Yeşilçam oyuncusu, mankenler kraliçesi ve model Bahar Erdeniz kiminle evli, hangi filmlerde oynadı ve hangi oyuncunun annesi? Son hali nasıl?

1
Türk sinema oyuncusu Bahar Erdeniz 17 Mayıs 1950 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Bahar Erdeniz, Amerikan Kız Koleji'nde okudu.

2
16 yaşındayken elektronik mühendisi Yalçın Erdeniz'le evlenip İsveç'e gitti. Orada 1 yıl psikoloji tahsili yaptı. Türkiye'ye geri döndü ve eşinden boşandı. Mankenlik okuluna yazıldı.

3
Daha sonra LCC (Language and Culture Centre) ve Günaydın Gazetesi'ninortaklaşa düzenlediği Mankenler Kraliçesi Yarışması'na katıldı.

4
1971'DE MANKENLER KRALİÇESİ OLDU
1971DE MANKENLER KRALİÇESİ OLDU
21 Mayıs 1971'de Emek Sineması'nda yapılan yarışmada birincilik tacının sahibi oldu.

5
SİNEMAYA GEÇTİĞİ İLK FİLM:
SİNEMAYA GEÇTİĞİ İLK FİLM:

“Afacan Küçük Serseri” filmi ile sinemaya geçti.

6
Bir çok filmde oynadıktan sonra eski Fenerbahçe'li futbolcu Engin Verel ile evlenip Fransa'ya yerleşti. Ünlü çiftin evliliği o dönemin gazetelerine böyle yansıdı.

7
Bu evliliğinden doğan oğlu Can Verel de oyuncu.

8
SEN ANLAT KARADENİZ'İN DOKTOR VOLKAN'I
SEN ANLAT KARADENİZİN DOKTOR VOLKANI
Can Verel şu anda Sen Anlat Karadeniz dizisinde Doktor Volkan rolünü canlandırıyor.

9
Öte yandan Bahar Erdeniz ve Engin Verel, gazetelere "Vur Engin Vur!" başlığıyla da konu oldu. O dönem de Engin Verel karısına laf atan iki kişiyi tek başına dövdü.

10
Peki Bahar Erdeniz şimdi nasıl görünüyor?
Peki Bahar Erdeniz şimdi nasıl görünüyor?
11
12
13

Son Dakika Mankenler Kraliçesi Bahar Erdeniz'in Hayat Hikayesi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

En acı ihmal! Sigara, odada oyun oynayan dört çocuğu hayattan kopardı Aliş'in uğruna başlık parası biriktirdiği Ayşe büyüdü! Güzelliğine diyecek kelime yok TIME dergisi 'Yılın Kişisi' anketini başlattı! Listede Türkiye'den de bir isim var Zorlu yolculuk başladı! Kurt sürüsü saldırıları, göçerlerin korkulu rüyası Yakışıklılığı tescillenen futbolcu Rurik Gislason'ın itirafı şaşırttı! Bir maçla spermlerine talep yağdı