Marilyn Monroe'nun Görülmemiş Fotoğrafları - Son Dakika

Marilyn Monroe'nun Görülmemiş Fotoğrafları

21.10.2011 14:52

1
Marilyn Monroe'nun 'River of No Return' filminin setinde çekilmiş fotoğrafları ilk kez yayınlandı.
2
Hollywood'un ünlü yıldızı Marilyn Monroe'nun başrolü Robert Mitchum'la paylaştığı 'River of No Return' (Dönüşü Olmayan Nehir) adlı filminin çekimleri sırasında çekilen ve üç karesi dışında hiçbir yerde yayınlanmayan yeni fotoğrafları gün ışığına çıktı.
3
Kanada'da, Rocky Dağları'nda John Vachon tarafından çekilen fotoğraflar, "August 1953: The Lost LOOK Photos" adlı kitapta yayınlandı.
4
100 fotoğraf ve Vachon'un mektup ve yazılarını içeren kitapta yayınlanan kareler arasında 1962'de ölen Monroe'nun bileğini sakatladığı için sol ayağı bandajlı ve koltuk değneği kullanırken çekilen iki kare de yer alıyor.
5
6
7
8
9
10
11

Son Dakika Marilyn Monroe'nun Görülmemiş Fotoğrafları - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Depremin kucağındaki Yunan Adası Sisam'da da manzara vahim! Sokaklar taş yığınıyla doldu İzmir'de şiddetli deprem sonrası korkutan görüntü! Deniz çekildi, tekneler karaya oturdu Cinsel içerikli film yıldızından maçta testis travması geçiren Rodriguez'e destek mesajı: Umarım iyisindir Nedeni bilinmiyor! Aynı fırından ekmek alan 300 kasabalı aklını yitirdi Bir döneme damga vurdu! Yumruklu saldırıda burnu kırıldı, barajı geçemeyince istifayı bastı