'Marjinal Güzellik' - Son Dakika

'Marjinal Güzellik'

21.05.2013 12:23

Fotoğrafçı Phillip Toledano, estetik operasyon geçirmiş kişilerin portrelerini klasik portreler şeklinde çekip bir kolaj yaptı.

1
Fotoğrafçı Phillip Toledano, aşırı estetik operasyonlar geçiren bir grup insanın portrelerini çekti.
2
Klasik portreleri, estetik operasyon canavarlarına uyarlayan Toledano, bu çalışmasıyla alışagelmiş güzellik anlayışını değiştirerek 'Marjinal bir güzellik' profilini oluşturuduğunu düşünüyor.
3
Toledano'nun projeye başlama hikayesi ise şöyle olmuş; Kendisinden art arda estetik operasyon geçiren birinin fotoğraflarını çekmesi istendiğinde aklına böyle bir fikir gelmiş fotoğrafçının ve bu fikrini hayat geçirmiş.
4
5
6
7
8
9
10

Son Dakika 'Marjinal Güzellik' - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Elliot Page, cinsiyet değiştirip erkek olduğunu açıkladıktan bir ay sonra eşine boşanma davası açtı Tanıyabilene aşk olsun! Estetiği abartan Tuğba Altıntop kızından bile küçük görünüyor Güzelliğiyle sınırları aştı! Fahriye Evcen dünyanın en güzel 10 Müslüman kadını listesinde 7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş