Marjinal kraliçe Lady Gaga evinin terasında fena yakalandı! Sevgilisini öpmelere doyamadı - Son Dakika

Marjinal kraliçe Lady Gaga evinin terasında fena yakalandı! Sevgilisini öpmelere doyamadı

16 gün önce

2 Şubat'ta Miami'de oynanacak 'Super Bowl''da sahne alacak olan Lady Gaga büyük şov öncesi evinin terasında erkek arkadaşıyla sarmaş dolaş görüntülendi.

1
Shakira, Jennifer Lopez gibi dünyaca ünlü şarkıcıların da yer alacağı Super Bowl için geri sayım başladı. Aynı gecede sahneye çıkacak olan marjinal kraliçe Lady Gaga ise gizemli erkek arkadaşıyla stres attı.
2
Geçtiğimiz günlerde yeni şarkısı çıkmadan önce internete sızan Gaga'nın keyfi yerinde...

3
Gaga önce Miami'de gizemli bir adamı öperken görüntülenmişti. Adının Michael olduğu öğrenilen adamla evinin terasında yine yakalanan Gaga'ya aşk iyi gelmiş görünüyor.

4
Tüm günü terasta öpüşerek ve güneşlenerek geçiren ikilinin rahat halleri dikkatlerden kaçmadı.
5
Bir süre terastaki yatakta bornozuyla oturan Lady Gaga, daha sonra ise tanga iç çamaşırıyla kaldı.
6
Sık sık yanındaki erkek arkadaşını öpen Gaga, pembe saçları ve makyajsız haliyle de dikkat çekti.

7
İddialara göre yılbaşından beri birbirinden ayrılmayan ikilinin gözü başka bir şey görmüyor! Öyle ki Gaga'nın gittiği her yere erkek arkadaşını da götürdüğü ve evde çok fazla zaman geçirdiği iddia ediliyor.
8
9
10
11
12
13
14
15

Haber Yayın Tarihi: 02.02.2020 12:06 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Defalarca bıçak altına yatan Ken Bebek, yüzündeki morluklarla görenleri korkuttu Türkiye'nin en yaşanabilir şehri hangisi? Ortaya çıkan sonuç şaşırttı Tadilat yaparken okulun duvarında tesadüfen bulunan 63 yıllık cüzdanın içinden çıkanlar şoke etti Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, açılışını yapacağı Millet Kütüphanesi'ndeki 16 sütun bakın ne anlama geliyor! 32 yaşındaki adam 'Estetik durmuyor' diyerek erkeklik organını aldırdı