Markette çaldığı ürünleri kaşla göz arasında iç çamaşırına sakladı - Son Dakika

Markette çaldığı ürünleri kaşla göz arasında iç çamaşırına sakladı

13.10.2020 16:23

Rusya'nın Krasnodar şehrinde bir kadın, girdiği markette çaldığı ürünleri iç çamaşırının içine saklarken güvenlik kamerasına yakalandı.

1
Akıllara durgunluk veren olay Rusya'da yaşandı. Markete gelen kadın raf ve derin dondurucuların yanından geçerken ürünlere göz attı.
2
Etrafa bakıp kimsenin olmadığını görünce ürünleri alıp iç çamaşırının içine koydu. Bir müşteri, yanından geçince kadın tekrar elbiselerini indirip hiçbir şey olmamış gibi ürünlere bakmaya devam etti.

3
Genç kadın, müşteri uzaklaşınca gözüne kestirdiği ürünleri tekrar iç çamaşırına koymaya devam etti.

4
Güvenlik kamerasına bakan market sahipleri, kadının toplamda altı ürün çaldığını belirtip görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşarak çalışması gereken bir insanın bu şekilde davranmasının rezillik olduğunu dile getirdi.

5
Market sahipleri, herkesten kadını rezil etmeleri ricasında bulundu.

6
Güvenlik kamerası görüntülerini inceleyen polis, kadının yakalanması için çalışma başlattı.

Son Dakika Markette çaldığı ürünleri kaşla göz arasında iç çamaşırına sakladı - Son Dakika

YORUMLAR (19)
  • filozof: kapitalizim budur insanlığın en büyük düşmanıdır sömürüye dayalı bir rant düzenidir.bu düzende halkın sadece yüzde 5 yaşar 95 sürünür bu ruslarada müstahak ne güzel halkcı eşitlikci sosyalist düzeni yıktılar bu rant düzenini kurdular şimdide aç geziyor ve çalıyorlar Cevap Yaz 1 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı Pilateste sınırları zorlayan Hatice, yazdığı yorumla takipçilerini kızdırdı