Masaj Terapistinden İtiraf: Havlunun Altında Kendini Tatmin Etmeye Başladı - Son Dakika

Masaj Terapistinden İtiraf: Havlunun Altında Kendini Tatmin Etmeye Başladı

23.01.2019 12:12

Her işin bir zorluğu var ama masaj terapistleri bu konuda epey dertli. İngiliz gazetesi The Sun, 4 kadın masaj terapistinden en zorlu müşterileriyle anılarını anlatmalarını istedi. İşte 4 farklı masöz ve zor müşteri itirafları...

1
Havlunun altında kendini tatmin etmeye çalışıyordu
Havlunun altında kendini tatmin etmeye çalışıyordu
Masaj terapisti April Chunnoo, 41 yaşında, Colchester'da yaşıyor. Chunno, bu iş için eğitim aldığını ve masaj müşterilerinin kafasında maalesef başka şeyler belirdiğini söyledi: Çift masajları bir süre çok popülerdi. Ama çok zorlayıcıydı, çünkü kadın ya da erkek aralarından biri mutlaka eşini sürekli kontrol ediyordu. Bu durumlarda gülmemek için kendimi zor tutuyor hatta bazen gülmem geliyordu ve hapşırıyormuşum gibi yapıyordum. Mutlu sonlar isteyen müşterilerle karşılaştım. Kapıdan çok müşteri kovdum ama yaşadığım en korkunç an, bir müşterinin masaj esnasında birden elini cinsel organına koyup, kendini tamin etmesiydi.
2
İnsanların kokan ayaklarını yıkamak zorunda kaldım
İnsanların kokan ayaklarını yıkamak zorunda kaldım
35 yaşındaki Emma Pearce, eşi ve oğulları ile St Austells, Cornwall'da yaşıyor. Emma Pearce şunları söyledi: İnsanlar soyunurken muhakkak odadan çıkarım. Havlu ile vücutlarını örtüp beklemelerini isterim. Bir defasında beni tamamen çıplak bekleyen bir adam gördüm. O odadan nasıl çıktım hatırlamak dahi istemiyorum. Masaj terapisti olmanın en kötü yanı kokan ayaklardır. Bunun için eldivenlerimi takıp, onları temizlemek için limon yağı ve su kullanıyorum. Bundan rahatsızlık duymuyorlar aksine keyifli bir ayak masajı yaptığımıı düşünüyorlar.
3
Ereksiyonları kontrol etmek için yüz üstü yatırırım
Ereksiyonları kontrol etmek için yüz üstü yatırırım
40 yaşındaki Leigh Bailey, Stapleford Abbots'ta yaşıyor ve Brentwood, Essex'deki Mind Body Spirit Spa'da çalışıyor. Diyor ki: Dört yıldır masaj terapisti olarak çalışıyorum, bu yüzden neyin işe yarayıp neyin işe yaramadığını biliyorum. Meslektaşlarıma göre daha büyüğüm, bu yüzden müşterilerim konusunda daha şanslıyım. Erkeklerle olan altın kuralım, iç çamaşırlı olmaları. Çıplak masaj asla yapmam. Leigh Bailey, erkek müşterilerinin olası ereksiyon durumlarında kontrolü sağlamak için yüz üstü yatmasını sağlıyor. Benim sırrım, kibarca bunu istemek. Sonra bacaklarına masaj yapmaya başlarım.
4
Ekstra istedi, para teklif etti
Ekstra istedi, para teklif etti
49 yaşındaki Elaine Mitchell, evli anne, bir yaşam ve güçlendirme koçu ve Sheffield'de yaşıyor. Dedi ki: bir boksöre masaj yapmaya gittim. Kırmızı duvarlar, tütsüler ve kırmızı ampul yanan bir odaya girdim. Oturma odasında masaj yatağımı kurdum. Duvarlardaki samuray kılıçları ve bıçaklarından biraz ürkmüştüm. Fazla endişelenmemeye çalıştım. Adam kırmızı ipek bir sabahlıklaydı. Masaj yağım, sabahlığını lekelediğini ve üzerinden çıkarmamı istedi. Gözüm tamamen kapıdaydı. Hızlıca masaj yaptım. İşim bittiğinde bana 2 zarf verdi ve ekstralar olabileceğini düşündüğünü söyledi, bu yüzden daha fazla para önerdi. O zamandan beri erkeklere masaj yapmıyorum.

YORUMLAR (5)
  • Ahsen: Kibrista Cook unlu bir massör kadin.. Veronika var. Kibrisa giden butun ust tabaka..yani kaymak tabaka birbirlerine Veronikanin masajini tavsiye eder. Bizde merak edip gittik..gercekten kadin 50 yaslarinda yabanci bir bayan. Bir masaj yapiyor insanda kemik birakmiyor..kadin uzakdoguda egitimini almis ve artik okul acip egitim verecekmis inanilmaz derecede ustalasmis..bizde ilk önce Turkiyedeki dandik masajlar gibi sandik. Amma Veronikanin yaptigi kallavi masaj Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Masaj Terapistinden İtiraf: Havlunun Altında Kendini Tatmin Etmeye Başladı - Son Dakika


Advertisement