Masal Diyarına Kar Yağmış Gibi Gözüken Hollanda Köyünden 18 Kare - Son Dakika

Masal Diyarına Kar Yağmış Gibi Gözüken Hollanda Köyünden 18 Kare

1
Dünyanın en ünlü köyü olan Giethoorn hakkında birçok şey duymuşsunuzdur bugüne kadar. Sanki bir masal dünyasına aitmiş gibi görünen bu köy, son dönemde uluslararası gezginlerin de uğrak noktalarından biri. Üstelik yaz ya da kış hiç fark etmiyor.

2
Kışın buz gibi soğuk günlerinde bile turistler akın akın bu köye koşuyor.
Kışın buz gibi soğuk günlerinde bile turistler akın akın bu köye koşuyor.
Donmuş nehirlerin üzerinde patenle dolaşıyor, ya da sessiz sakin, tek bir otomobilin sesinin bile duyulmadığı sokaklarda gezip bol bol fotoğraf çekiyorlar.

3
Bir başka deyişle Hollanda'daki Overijssel eyaletine bağlı Giethoorn köyü özellikle de Instagram kullanıcılarının tercih ettiği yerlerden biri.

4
Çünkü görsel olarak fotoğraf tutkunlarına sınırsız olanaklar vaad ediyor.

5
İşte kış aylarında dünyanın dört bir yanından Giethoor'a giden sosyal medya kullanıcılarının çektiği karlı manzaralardan örnekler.

6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Haber Yayın Tarihi: 17.02.2017 12:00

Son Dakika Masal Diyarına Kar Yağmış Gibi Gözüken Hollanda Köyünden 18 Kare - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kumaş maske ile ilgili korkutan gerçek: Virüsü parçalara ayırıp daha uzağa yayıyor Eşcinsel çift, 'Kucak dansı yapacağız' diyerek kandırdığı otel görevlisini parçalayarak öldürdü Gelen geri dönmüyor! Salgından kaçanların ikinci adresi Kuşadası, nüfus bakımında 35 ili geçti Sporu bırakıp cinsel içerikli siteye üye olan sörfçüden çarpıcı itiraf: Tacize uğradım, kimseye anlatamadım Bazı kısımları sapasağlam! 800 bin yıllık Van Gölü'nden bir batık gemi daha gün yüzüne çıkartıldı