Masasında uyuşturucu madde bulunan öğretmen tutuklandı - Son Dakika

Masasında uyuşturucu madde bulunan öğretmen tutuklandı

25.04.2021 12:06

Amerika'nın Virginia eyaletinde bir ilkokulda görev yapan 46 yaşındaki öğretmen Cybil Billie'nin masasında uyuşturucu madde bulundu. Öğretmen, uyuşturucu bulundurma suçundan tutuklandı.

1
Billie'nin görev yaptığı Lakeview ilkokulunda görev yapan biri polise, öğretmenin uyuşturucu işine bulaştığı ihbarında bulundu.
2
Polis, ihbar üzerine okula geldi ve öğrencilerin teneffüste olduğu sırada öğretmenin ders anlattığı sınıfta bulunun masasını aradı.
3
Öğretmenin masasında gizlenmiş uyuşturucu maddeyi bulan polisler, öğrenciler sınıfa girmeden önce öğretmeni gözaltına aldı.
4
İki gün polis merkezinde gözaltında tutulan öğretmen 1000 dolar kefalet ile serbest bırakıldı.
5
Polis amiri William Sroufe, yaptığı açıklamada, sınıfta arama yapmak ve öğretmenin gözaltına alınması için özellikle öğrencilerin araya çıkmalarını belediklerini söyledi.
6
Okul yönetimi Bille'nin altı yedi yıldır bu okulda öğretmenlik yaptığını, bu süre zarfında öğrencilerin ve velilerin sevgi ve takdirini kazanan bir öğretmen olduğunu, yaşadıkları bu durum karşısına gözlerine inanamadıklarını söyledi. Okul yönetimi öğrencilerin güvenliğinin her şeyden önce geldiğini bu nedenle Billie'nin okul ile ilişkisinin kesildiğini ifade etti.

Son Dakika Masasında uyuşturucu madde bulunan öğretmen tutuklandı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (2)

Diğer Galeriler

Hem güzel hem de yetenekli! 2021 Kainat Güzeli Meksikalı yazılım mühendisi Andrea Meza oldu Yardım fonundan 100 bin dolar çalan uyanık fenomeni lüks paylaşımları yakalattı Erkek hemşirenin tecavüzüne uğrayan kovid hastası kadın hayatını kaybetti Leyla ile Mecnun hasretini bitirecek haberi Ahmet Mümtaz Taylan duyurdu Sezonu bahçede açtı! Tuğba Özerk'in mayokinili paylaşımı hayranlarına bile aşırı geldi
Advertisement