MasterChef'e veda eden Boomcu Yasin, bakın kimin kankası çıktı - Son Dakika

MasterChef'e veda eden Boomcu Yasin, bakın kimin kankası çıktı

07.12.2019 08:29

MasterChef Türkiye'ye, hareketleri ve Kıbrıs şivesiyle damga vuran yarışmacı Yasin Obuz'un, kimin yakın arkadaşı olduğunu duyan şaşıp kalıyor.

1
TV8 ekranlarında yemek konusunda kendine güvenen deneyimli isimlerin marifetlerini konuşturduğu MasterChef Türkiye'ye son veda eden isim Yasin Obuz oldu. Obuz, Yemekteyiz'den sonra MasterChef Türkiye'de de tüm iddiasını ortaya koyarak rakipleriyle kıran kırana mücadele eden, eğlenceli tavırları ve Kıbrıs şivesiyle yarışmanın aranan ismi haline geldi.
2
Herkes Kıbrıslı sanıyor ama...
Herkes Kıbrıslı sanıyor ama...
Konuşmasından dolayı MasterChef izleyicilerinin Kıbrıslı olduğunu düşündüğü Yasin aslen Diyarbakırlı. Kıbrısla ise uzaktan yakından bağı ve alakası yok.
3
'Reyting için yapıyor'
Reyting için yapıyor
Normal hayatta çok düzgün konuştuğunu, normal bir hayatı olduğuna şahit olan vatandaşlar; Yasin'in, TV ekranlarında biraz şov amaçlı şiveli konuştuğunu iddia ediyor.
4
Aslında gerçek çok başka!
Aslında gerçek çok başka!
Uzun seneler ekranlarda büyük izleyici kitlesiyle buluşan Kısmetse Olur'a da katıldığı ortaya çıktı. Yemekteyiz ve MasterChef'te, Kıbrıs şivesiyle konuşmasıyla dikkat çeken Yasin'in yıllar önce katıldığı Kısmetse Olur'daki görüntüleri ise izleyenleri şaşırttı.
5
En yakın arkadaşı bakın kim çıktı!
En yakın arkadaşı bakın kim çıktı!
Survivor'ın eski fenomen yarışmacısı Taner Tolga Tarlacı'nın yakın arkadaşı olduğu ortaya çıktı. Yasin, üniversite döneminde Taner'le beraber 4 sene aynı evde yaşadı. YouTube'da da birlikte çok sayıda videoları var.
6
Normalde şivesiz konuşabiliyor!
Normalde şivesiz konuşabiliyor!
Yasin'in Kısmetse Olur'da diğer yarışmacılara kendisini tanıtırken oldukça düzgün bir Türkçe kullanması ise dikkatleri çekti.
7
Yasin Obuz kimdir?
Yasin Obuz kimdir?
Aslen Diyarbakırlı olan Yasin Obuz, 1989 yılında dünyaya geldi. Hacettepe Üniversitesi spor bölümünden mezun Yasin Obuz, fittness eğitmenliği ve işletmecilik yapıyor.
8
Survivor'ın olaylı isimlerinden Taner Tolga Tarlacı ile yakın arkadaş olan Yasin Obuz, Yemekteyiz yarışmasıyla tanındı, birkaç kez katıldığı yarışmada rakiplerini epey zorladı.

9
En son Söylemezsem Olmaz programının sunucularından biri olan Ece Erken'in iddiasıyla gündeme gelmişti. Erken, Yasin Obuz'un kendisine ağza alınmayacak küfürler ettiğini söyleyerek dava açacağını bildirmişti.

YORUMLAR (2)
  • eser: yazık şu insanlara biriside kapanmış.tesettüre girmiş.ne amaçla girdiyse evin var işin var kocan var neyin peşindesin ne bu azgınlık ne bu kendini tanıtma isteği,bunun sahibi demi yok Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Karakartal: Çok gerekli bir insan. Türk ekonomisine, siyasetine, sağlığa, eğitimine, katkıda bulunan, ender şaklaban adaylarından. Ekranlarda daha çok görünmesi gereken, halkın gerçeklerden uzaklaşmasına yardımcı olacak tiplerden. Hayatında başarılar dilerim. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500

Son Dakika MasterChef'e veda eden Boomcu Yasin, bakın kimin kankası çıktı - Son Dakika


Advertisement