Masterchef Esra'yı Instagram'da tanıyamazsınız! Her paylaşımı ayrı bir olay - Son Dakika

Masterchef Esra'yı Instagram'da tanıyamazsınız! Her paylaşımı ayrı bir olay

Masterchef 2020'nin ana kadrosunda yarışmaya hak kazanan Esra Tokelli, programın en dikkat çeken isimlerinden. Ancak Tokelli'nin Istagram paylaşımını görenler yarışmacıyı tanımakta güçlük çekiyor. Aşırı makyajlı halleriyle zaman zaman eleştirilen Esra Tokelli meğer daha önce Yemekteyiz'e de katılmış.

1
Tesettürlü tek yarışmacı olan Esra Tokelli'nin Instagram hesabına girenler yarışmacıyı tanımakta güçlük çekiyor.
2
Masterchef'in ilk eleme adaylarından olan ve potadan son anda kurtulan Esra Tokelli yarışmanın en dikkat çeken isimlerinden.

3
Tokelli aşırı makyajı ile özellikle tesettürlü kadınların tepkisini alıyor. Ancak yemek yapmadaki yeteneğiyle takdir toplayan yarışmacıya övgüler de geliyor.
4
41 yaşında ev kadını olan Esra Tokelli'nin bir oğlu var. Instagram hesabından kendisi ve yemeklerine dair bolca paylaşım yapan Esra Tokelli, oğluna dair de paylaşımda bulunmuyor.
5
Çerkez asıllı olan ve herhangi bir mutfak eğitimi alamayan Esra Tokelli, Masterchef'e katılmayı önceden kafasına koymuş ve azminin sonucunu fazlasıyla almış.

6
Ocak ayında yayınlanan bölümde yer alan Esra Tokelli, o haftanın birincisi olup 10 bin lira para ödülü kazanmış.
7
Yarışmacıyla ilgili şaşırtan bir diğer bilgi ise Tokelli'nin Seda Sayan'ın sunduğu Yemekteyiz yarışmasına da katılmış olması.
8
9
10
11
12

Haber Yayın Tarihi: 28.08.2020 10:58

Son Dakika Masterchef Esra'yı Instagram'da tanıyamazsınız! Her paylaşımı ayrı bir olay - Son Dakika

YORUMLAR (43)
  • Adalet: Siyasal islamın yan etkileri bunlar. Daha birşey görmediniz bu ney ki? Bu zihniyet ilerde daha çok zarar verecek islam dinine malesef... Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • adanalı: tipe bak tipe. kurban olasın sen başındaki örtüye. şu kaşa göze şu badana boyaya bak. kusasım geliyor senin gibileri gördükçe Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Ölen ünlü oyuncunun kız kardeşi, eniştesinin yanına taşındı! Dedikodu kazanı kaynıyor Koronavirüsün uğramadığı dünyanın en uzak adası: İğne atsanız sesi duyulur Çölün ortasında kırık tabut içinde bulunan model, ölmeden önce yatağa bağlanıp işkence görmüş Biraz yakacak ama bağışıklığımızı koruyacak! Mutfağımızın kızıl savaşçısı: Acı biber Ürün tanıtımını iç çamaşırıyla yapan Wanda Nara, takipçilerini mest etti