Son haliyle bambaşka biri olan Ebru'nun banyo pozuna ünlü şeften olay yorum - Son Dakika

Son haliyle bambaşka biri olan Ebru'nun banyo pozuna ünlü şeften olay yorum

16.02.2021 15:01

MasterChef Türkiye 2020'ye hem yemekleri hem de davranışlarıyla damga vuran yarışmacı Ebru Has, değişimiyle görenleri şaşkına çevirdi. Şef Somer Sivrioğlu da Ebru'nun banyodaki pozuna yorum yapmadan geçemedi.

1
Sakin tavrı ve az tebessümüyle dikkat çeken Ebru Has, Serhat Doğramacı'nın şampiyonluk ipini göğüslediği yarışma sonrası sosyal medyada ilgiyle takip ediliyor.

2
Ebru Has'ın son paylaşımları ise takipçilerinin dikkatini çekiyor. Şef Somer Sivrioğlu da MasterChef Ebru'nun son hali karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. Sivrioğlu banyo pozunu paylaşan Ebru'ya yaptığı "Güzelmiş bu kim?" yorumuyla dikkat çekti.

3
MasterChef Ebru, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımlarla takipçilerini şoka uğrattı.
4
Bir dönem kanserle mücadele ettiğini söyleyen ve bundan dolayı tat alma duygusunun değiştiğini dile getiren Ebru, paylaşımlarında oldukça mutlu görünüyor.
5
Öyle ki Ebru'nun paylaşımlarına ilk bakan yarışmacıyı tanıyamıyor. İşte Ebru'nun son hali...
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Son Dakika Son haliyle bambaşka biri olan Ebru'nun banyo pozuna ünlü şeften olay yorum - Son Dakika


YORUMLAR (8)
  • YANLIŞ TAHMİN: 2 DEĞİL 4 SEHPANIN RENGİNDEN ANLAŞILMIYO :) BİR KİŞİ DE YETMİYO. ÜNLÜ İNSANLAR SEVER BÖYLE ŞEYLERİ DOYMAZLAR :) 1 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

65 yaşında ikiz bebek doğuran kadının çocuklarını elinden aldılar Komşularının taciz mesajı ekmeğine yağ sürdü! Çıplak fotoğraf krizi sonrası milyoner oldu Sahada başka Instagram'da başka! Ateşli hakem son yaptığıyla hayranlarının aklını başından aldı Kolombiya'nın Kim Kardashian'ı, takıntılı hayranları yüzünden yedi kez ev değiştirdi Su içmek için nehir kenarına geldi! Muhtemel sonu bekleyen fotoğrafçı olanlar karşısında dondu kaldı