MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı! - Son Dakika

MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı!

19.11.2019 11:32

MasterChef'in, sempatik tavırları ve yakışıklılığıyla beğeni kazanan İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı. İşte Danilo'nun Türkiye'ye geliş hikayesi...

1
Türkiye'de yayınlanan Elin oğlu isimli programla adını duyuran ve sonrasında yemek programları sunup aşçılık ile ilgilenen Danilo Zanna, şimdilerde MasterChef'in 3 değerli üyesinden biri.
2
Yakışıklılığının yanı sıra sempatikliği ve aksanıyla da kendine hayran bırakan Danilo Zanna'nın bir Türk ile evli olduğunu biliyor muydunuz?
3
Danilo Zanna, 15 Nisan 1982 İtalya'da dünyaya geldi.
4
Seyahat amaçlı geldiği Türkiye'de aşkı bulunca burada kalmaya karar verdi. Danilo Zanna, ailesini İtalya'dan çağırdı ve kız istemeye gittiler. Danilo, Tuğçe Demirbilek ile Türk geleneklerine göre evlendi. Türkiye'ye yerleştikten sonra İstanbul'da Pizza Co isimli minik bir pizzacı açtı. Sonrasında sessiz sedasız pizzacıyı kapatıp televizyon dünyasına adım attı.
5
Elin Oğlu programını izleyenler eşi Tuğçe Demirbilek'i de muhakkak hatırlayacaktır.
6
Çeşitli TV programlarında şeflik yapmaya başladı. İstanbul Culinary Enstitute'de İtalyan yemekleri workshopları hazırladı ve gastronomi öğrencilerine danışmalık yaptı.
7
Bir erkek çocuk sahibi olan Danilo Zanna, bir dönem ATV ekranlarında da yer alan Elin Oğlu programında İtalyan kimliğiyle yer aldı.
8
Danilo Zanna'nın evli olduğu Tuğçe Demirbilek kimdir?
Danilo Zannanın evli olduğu Tuğçe Demirbilek kimdir?
Tuğçe Demirbilek ülkemizde son dönemlerde televizyon dünyasında sıkça ismini duyduğumuz Danilo Zanna'nın eşi.
9
1981 doğumlu Tuğçe Demirbilek aslen Giresun'ludur.
10
İşte 2012 yılında evlenen çiftin en özel kareleri...
11
12
13
14
15
16
17
18
Halkla İlişkiler uzmanlığı yapan Tuğçe Demirbilek Zanna yoga ile ilgileniyor.
19
20
21

Son Dakika MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı! - Son Dakika


YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Çobanın dağda bulduğu taş, bölgede tek bir şeyin varlığına işaret ediyor Muhteşem kamuflaj! Fotoğraftaki yılanı kimse göremiyor Boşanma öncesi sınırları yıktı geçti! Kim Kardashian bu kez tamamen soyundu Sevgilisi, Dele Alli'yi oyun bağımlılığı yüzünden terk etti Psikolojik sorunu için doktora giden genç kadının komaya kadar uzanan hazin sonu