Masumlar Apartmanı'nın Gülben'i annesiyle pozunu paylaştı! Hık demiş burnundan düşmüş - Son Dakika

Masumlar Apartmanı'nın Gülben'i annesiyle pozunu paylaştı! Hık demiş burnundan düşmüş

09.05.2021 17:20

Masumlar Apartmanı'nın Gülben'i Merve Dizdar annesi ve kardeşiyle olan fotoğrafını "Anneler gününüz kutlu olsun canımın en içleri" notuyla paylaştı. Merve Dizdar'ın annesi Yıldız Dizdar'a olan benzerliği ise dikkat çekti.

1
Sürükleyici ve gerçek hayat hikayesiyle ön plana çıkan Masumlar Apartmanı dizisinde başarılı oyunculuklar da dikkat çekiyor.
2
O isimlerden birisi de hiç şüphesiz Gülben karakterine hayat veren Merve Dizdar.
3
Dizideki performansıyla parmak ısırtan başarılı oyuncu son dönemin en çok konuşulan ismi.
4
Zor bir karakterin altından hakkıyla kalkan ve bizden biriymiş hissi veren Dizdar özel hayatında da oldukça mütevazı ve içten. Instagram'da aktif olan güzel oyuncu paylaşımlarıyla da beğeni topluyor.
5
Sosyal medyada Anneler Günü'ne özel bir paylaşım yapan Merve Dizdar, takipçilerini oldukça şaşırttı. Merve Dizdar'ın annesi Yıldız Dizdar'a olan benzerliği dikkat çekti. Güzel oyuncu paylaşımına "Anneler gününüz kutlu olsun canımın en içleri" notunu düştü.
6
Merve Dizdar kimdir?
Merve Dizdar kimdir?
Merve Dizdar, 25 Haziran 1986 tarihinde İzmir'de dünyaya geldi. Kendisi Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk Bölümü'nden mezun oldu.
7
Kadir Has Üniversitesi'nde ileri oyunculuk programında yüksek lisans yaptı. Tiyatro kariyerine Semaver Kumpanya ile başlayıp. Craft Tiyatro'da devam etmekte.
8
İlk sinema deneyimi "Bir ses böler geceyi" filminde, Cem Davran ile yapan Dizdar, Kavak Yelleri, Geniş Aile, Bir Yastıkta, Doksanlar, Çılgın Dershane Üniversite'de gibi başlıca dizilerde rol aldı.

YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Masumlar Apartmanı'nın Gülben'i annesiyle pozunu paylaştı! Hık demiş burnundan düşmüş - Son Dakika


Advertisement