Masumlar Apartmanı'nın İnci'si hayranlarını korkuttu! Omuriliğinden iki kez sıvı alındı - Son Dakika

Masumlar Apartmanı'nın İnci'si hayranlarını korkuttu! Omuriliğinden iki kez sıvı alındı

31.01.2021 17:00

Masumlar Apartmanı dizisinde canladnırdığı İnci karakteriyle beğeni toplayan oyuncu Farah Zeynep Abdullah MS (Multipl Skleroz) hastalığı başlangıcı şüphesiyle tetkikler yaptırdığını söyledi. Omuriliğinden iki kez sıvı alınan güzel oyuncunun test sonuçlarında MS olmadığı öğrenildi.

1
Sosyal medyayı aktif kullanan isimlerden biri olan Farah Zeynep Abdullah, özel hayatıyla ilgili bilgileri hayranlarıyla paylaşmaya devam ediyor.
2
Ünlü oyuncu son dönemin popüler uygulamalarından biri olan Clubhouse'taki bir sohbet odasında MS (Multipl Skleroz) hastalığı başlangıcı şüphesiyle tetkikler yaptırdığını söyledi.
3
Genç oyuncu "Boyun fıtığımın dışında tiroidimde de sıkıntı var. Kontroller sırasında doktorlar MS'ten şüphelendi... Hatta MS hastalığını araştırmak için benden, iki kez omurilik sıvısı alındı. "
4
"İlkinde lokal anestezi yapıldı. Bir hafta sonra tekrar genel anesteziyle işlem yapılırken rol aldığım 'Şampiyon' filmi aklıma geldi. Orada kanserli bir kızı canlandırıyordum. 'Ben bu sahneyi görmüştüm. Ben bunları yaşadım' dedim."
5
Farah Zeynep Abdullah'ın test sonuçlarında MS olmadığı öğrenildi.
6

YORUMLAR
500

Son Dakika Masumlar Apartmanı'nın İnci'si hayranlarını korkuttu! Omuriliğinden iki kez sıvı alındı - Son Dakika


Advertisement