Masumlar Apartmanı'nın naif aşığını bir de Instagram'da görün! Pozları büyülüyor - Son Dakika

Masumlar Apartmanı'nın naif aşığını bir de Instagram'da görün! Pozları büyülüyor

19.02.2021 15:47

Her bölümü ilgiyle izlenen Masum Apartmanı'nda özgürlüğü ve ailesi arasında sıkışıp kalan Neriman karakterine hayat veren genç oyuncu Gizem Katmer sosyal medya da oldukça aktif. Her geçen gün popülerliği artan Katmer, iddialı pozlarını takipçilerinin beğenisine sunuyor.

1
TRT'nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Masumlar Apartmanı oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.
2
Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola, Merve Dizdar'ın başrollerde oynadığı reyting rekortmeni dizide dikkat çeken bir isim daha var.
3
Özgürlüğü ve ailesi arasında sıkışıp kalan Neriman, yani Gizem Katmer son bölümlerde performansı ile en dikkat çeken oyunculardan biri oldu.
4
İnci'nin kardeşi Ege ile yeni bir aşka başlaması seyirci tarafından merakla beklenen Neriman gerçek hayatta paylaşımlarıyla ilgi odağı oldu.

5
Dizideki Neriman'ın aksine gerçek hayatta çok başka olan Gizem Katmer cesur kıyafetleri ve bacak dekoltesi ile göz dolduruyor.
6
Son günlerde spora başlayan ve hayli kilo verdiği gözlerden kaçmayan dizinin Neriman'ı duru güzelliği ile hayranlarını büyülüyor.

7
Gizem Katmer kimdir?
Gizem Katmer kimdir?
Gizem Katmer 1998 yılında İstanbul ilimizde dünyaya geldi. Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'de eğitimini Sahne Sanatları-Oyunculuk bölümünden mezun oldu. Perdesiz Performans Oyunculuk atölyesinde tiyatro ve dizi oyunculuğu yapmaktadır.

8
2020 yapımı Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu, Ezgi Mola ve Merve Dizdar'ın başrollerini paylaştığı Masumlar Apartmanı'nın kadrosunda yer alan Gizem Katmer, ailesi ve özgürlüğü arasında sıkışıp kalmış Neriman'a hayat veriyor.
9
10
11
12
13

YORUMLAR
500

Son Dakika Masumlar Apartmanı'nın naif aşığını bir de Instagram'da görün! Pozları büyülüyor - Son Dakika


Advertisement