'Matador İsmail'e' Şok Baskın - Son Dakika

'Matador İsmail'e' Şok Baskın

10 yıl önce

1
Adanalı dizisinde "Matador İsmail" rolünü oynayan Ayhan Eroğlu'nun başka bir dizi anlaşması için görüşmeye gittiği otelin kapısında gözaltına alındığı öğrenildi.


İstanbul'da, dizi oyuncusu Ayhan Eroğlu'nun da aralarında bulunduğu 7 kişi Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesi'ne getirildi

2
Oyuncu Ayhan Eroğlu'nun yeni bir dizi anlaşması için görüşmeye gittiği otelin kapısında gözaltına alındığı öğrenildi.


Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, ünlülere de esrar ve kokain satan bir uyuşturucu çetesini takibe aldı. 5 ay yürütülen çalışma sonucunda, aralarında Adanalı isimli polisiye dizide "Matador İsmail" rolünü oynayan Ayhan Eroğlu'nun da bulunduğu 11 kişi gözaltına alındı.

3
Oyuncu Ayhan Eroğlu'nun yeni bir dizi anlaşması için görüşmeye gittiği otelin kapısında gözaltına alındığı öğrenildi.


Yapılan aramalarda ise 35 kilogram esrar ve 5 kilogram kokain ele geçirildi.

4
Emniyetteki işlemleri tamamlanan şüphelilerden 3'ü kadın 7 kişi Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesi'ne getirildi.Sağlık kontrolünden geçirilen şüphelilerin sorgularına başlandı.

Haber Yayın Tarihi: 09.07.2010 01:42 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kobe Bryant'ın helikopter kazasında öleceğini 8 yıl önce yazan Twitter kullanıcısının foyası ortaya çıktı! Tayvanlı deprem kahini Dyson Lin, Türkiye'de fenomen oldu! Meğer Hoogerbeets'in de hocasıymış! Şizofreni hastası adam, depremi durduracağını düşünüp 13 kişiyi vahşice katletti! Bu uygulama indirme rekoru kırıyor! Deprem sırasında internet olmasa bile kesintisiz iletişim sağlıyor 25 saniye salladı, 601 can aldı! İşte Türkiye'nin yaşadığı en korkunç depremler

Son Dakika Haberleri