'Matador İsmail'e' Şok Baskın - Son Dakika

'Matador İsmail'e' Şok Baskın

09.07.2010 13:42

1
Adanalı dizisinde "Matador İsmail" rolünü oynayan Ayhan Eroğlu'nun başka bir dizi anlaşması için görüşmeye gittiği otelin kapısında gözaltına alındığı öğrenildi.

İstanbul'da, dizi oyuncusu Ayhan Eroğlu'nun da aralarında bulunduğu 7 kişi Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesi'ne getirildi

2
Oyuncu Ayhan Eroğlu'nun yeni bir dizi anlaşması için görüşmeye gittiği otelin kapısında gözaltına alındığı öğrenildi.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, ünlülere de esrar ve kokain satan bir uyuşturucu çetesini takibe aldı. 5 ay yürütülen çalışma sonucunda, aralarında Adanalı isimli polisiye dizide "Matador İsmail" rolünü oynayan Ayhan Eroğlu'nun da bulunduğu 11 kişi gözaltına alındı.

3
Oyuncu Ayhan Eroğlu'nun yeni bir dizi anlaşması için görüşmeye gittiği otelin kapısında gözaltına alındığı öğrenildi.

Yapılan aramalarda ise 35 kilogram esrar ve 5 kilogram kokain ele geçirildi.

4
Emniyetteki işlemleri tamamlanan şüphelilerden 3'ü kadın 7 kişi Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesi'ne getirildi.Sağlık kontrolünden geçirilen şüphelilerin sorgularına başlandı.

Son Dakika 'Matador İsmail'e' Şok Baskın - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor