Survivor'da yaşadığı aşk sona eren Mauro Icardi'nin kardeşi Ivana Icardi, bir başka yarışmacıyla ilişkiye girdi - Son Dakika

Survivor'da yaşadığı aşk sona eren Mauro Icardi'nin kardeşi Ivana Icardi, bir başka yarışmacıyla ilişkiye girdi

İspanya'daki Survivor yarışmasına katılan PSG'li yıldız Mauro Icardi'nin kardeşi Ivana Icardi, yarışmadaki performansından çok yaşadığı aşkla gündeme gelmişti. Icardi'nin aşkı yarışmadan elendikten sonra bitti. Survivor'da yaşadığı aşk sona eren Icardi, bir başka yarışmacıyla yemek sonrası ilişkiye girdi. Diğer yarışmacı arkadaşları ise çıkan sesten rahatsız olduklarını dile getirdiler.

1
Yarışmacılardan Hugo Sierra ile aşk yaşayan, hatta yarışmadaki iletişim ödülünü kazandıktan sonra Sierra'yı annesi ile tanıştıran Ivana Icardi'nin aşkı, yarışmadan elendikten sonra bitti.
2
İddialara göre Ivana Icardi, Hugo Sierra'dan ayrıldıktan sonra bir başka yarışmacı Jose Antonio Aviles'le yakınlaştı.

3
Elenen yarışmacılar ve yapım ekibi, otelde yedikleri yemeğin ardından bir şeyler içmek için dışarı çıktıkları sırada Icardi ile Aviles'in yakınlaştığı ve geceyi birlikte geçirdikleri belirtildi.

4
Icardi ve Aviles'in yer aldığı yemekte olan eski yarışmacılardan biri ise Icardi ile otelde aynı odada kaldığını ve odaya döndükleri zaman ikilinin ilişkiye girmelerinden rahatsız olduğunu söyledi.
5
Ivana Icardi ise bu iddiayı reddetti ancak konuyla ilgili başka açıklama yapmaktan kaçındı.
6
7
8
9
10
11
12
13

YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

'İç çamaşırsız sahaya çıkıyorum' diyen güzel sporcu: 18 yaşıma kadar bebek maması yedim Kennedy suikastını bilen büyük kahinin tüyler ürperten 2020 kehaneti ortaya çıktı Doğum için hastaneye gitti! Saatler sonra tüm ülkeyi yasa boğan haber geldi İrem banyosundan paylaştı: Bikini, mayo astığım yere maske astım Görüntüsü değişince tüm kapılar kapandı! Oyuncu Ümit Erdim'in verdiği 60 kilo iş hayatına mani oldu