Mauro Icardi ve güzel eşinin 21 milyonluk karantina evi görenleri hayran bıraktı - Son Dakika

Mauro Icardi ve güzel eşinin 21 milyonluk karantina evi görenleri hayran bıraktı

Dünyaca ünlü futbolcu Mauro Icardi ve televizyon yıldızı eşi Wanda Nara, 5 çocuğuyla birlikte karantinaya girdi. Ailenin Como Gölü'ndeki 21 milyonluk villası ise görenleri kendine hayran bıraktı.

1
Dünyada milyonlarca insanı etkileyen koronavirüs salgınının en çok etkilendiği ülkelerden biri de İtalya oldu. Binlerce kişinin hayatını kaybettiği ülkede, vatandaşlar evlerinde karantina günlerinin geçmesini bekliyor.

2
Bonservisi Inter'de bulunan ünlü futbolcu Mauro Icardi ve televizyon yıldızı eşi Wanda Nara ise sosyal izolasyon dönemini, tam 21 milyon TL değerindeki villalarında geçiriyor.
3
2018 yılında aldıkları Como Gölü çevresinde yer alan villaya, önce Wanda Nara çocuklarıyla birlikte gitti.

4
Mauro Icardi de daha sonra ailesinin yanına giderek karantina günlerine başladı.

5
Günlerini oyun oynayarak, çocuklarla birlikte piknik yaparak geçiren ailenin bu saray yavrusunda canı hiç sıkılmıyor.
6
Güzel televizyon yıldızı Wanda Nara, Instagram'dan da sık sık ailesinin ve kendisinin fotoğraflarını paylaşarak takipçilerini bu günlerin nasıl geçtiğine dair bilgilendiriyor.
7
Çiftin karantinada olduğu 5 çocuktan 3'ünün babası Maxi Lopez'ken, sadece 2 çocuğun babası Icardi.

8
9

YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Süper model Maria Liman çırılçıplak pozunu sansürsüz paylaştı İki yüzle doğan yavru kedi hayata 3 gün tutunabildi Omzundaki dövmeyi yarı çıplak şekilde paylaşan oyuncu Ester Exposito, 6 milyon beğeni aldı Ünlü komplo teorisyeni Scott C. Waring'den akıllara durgunluk verecek iddia: Yer altına açılan gizli bir kapı var Sunucu Seda Akgül, fiziği hakkında yapılan kötü yorumlara isyan etti: Kalçamla mı meşhur oldum?