Mauro Icardi ve güzel eşinin 21 milyonluk karantina evi görenleri hayran bıraktı - Son Dakika

Mauro Icardi ve güzel eşinin 21 milyonluk karantina evi görenleri hayran bıraktı

10.04.2020 09:03

Dünyaca ünlü futbolcu Mauro Icardi ve televizyon yıldızı eşi Wanda Nara, 5 çocuğuyla birlikte karantinaya girdi. Ailenin Como Gölü'ndeki 21 milyonluk villası ise görenleri kendine hayran bıraktı.

1
Dünyada milyonlarca insanı etkileyen koronavirüs salgınının en çok etkilendiği ülkelerden biri de İtalya oldu. Binlerce kişinin hayatını kaybettiği ülkede, vatandaşlar evlerinde karantina günlerinin geçmesini bekliyor.

2
Bonservisi Inter'de bulunan ünlü futbolcu Mauro Icardi ve televizyon yıldızı eşi Wanda Nara ise sosyal izolasyon dönemini, tam 21 milyon TL değerindeki villalarında geçiriyor.
3
2018 yılında aldıkları Como Gölü çevresinde yer alan villaya, önce Wanda Nara çocuklarıyla birlikte gitti.

4
Mauro Icardi de daha sonra ailesinin yanına giderek karantina günlerine başladı.

5
Günlerini oyun oynayarak, çocuklarla birlikte piknik yaparak geçiren ailenin bu saray yavrusunda canı hiç sıkılmıyor.
6
Güzel televizyon yıldızı Wanda Nara, Instagram'dan da sık sık ailesinin ve kendisinin fotoğraflarını paylaşarak takipçilerini bu günlerin nasıl geçtiğine dair bilgilendiriyor.
7
Çiftin karantinada olduğu 5 çocuktan 3'ünün babası Maxi Lopez'ken, sadece 2 çocuğun babası Icardi.

8
9

Son Dakika Mauro Icardi ve güzel eşinin 21 milyonluk karantina evi görenleri hayran bıraktı - Son Dakika Spor


YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Hadise ve Reza Zarrab'ın ilişkisini Ebru Gündeş'e söylediği iddia edilen falcının kim olduğu ortaya çıktı Deren Talu'nun bikinili pozu sosyal medyayı karıştırdı! Takipçileri tek bir şeyi hatırlattı Dubai, balkonda çırılçıplak poz veren modellerin gözünün yaşına bakmadı Süt annesini görenler şaşırıyor! Bu kuzu acıkınca annesinin yanına koşmuyor Gıdı ve göz kapağı estetiği olan Yeliz Yeşilmen hastane yatağından paylaştı! Bir detay dikkat çekti