Mavi canavar kumsala kadar geldi! Denizdeki turistler bir anda çığlık çığlığa kaçıştı - Son Dakika

Mavi canavar kumsala kadar geldi! Denizdeki turistler bir anda çığlık çığlığa kaçıştı

13.08.2021 11:50

İspanya'da denizin tadını çıkarmaya sahile giden tatilciler bir anda panikle kaçışmaya başladı. Mavi köpekbalığı kumsala kadar geldi. Olay yerine polis ekipleri ve helikopter gönderildi.

1
İspanya'nın Benidorm şehrindeki bir kumsalda dinlenen tatilciler, sığ sularda kumsala kadar gelen sekiz metrelik bir mavi köpekbalığı görüldükten sonra çığlık çığlığa kaçıştılar.

2
Resim: SOLARPIX.COM
Resim: SOLARPIX.COM
Dehşete kapılmış yüzücüler, büyük köpekbalığının sadece birkaç metre ötedeki Poniente Plajı'nda denizde görünmesinden sonra kıyıya hücum etti.
3
Görüntüler, yüzgeçleri açıkça görülebilen mavi köpekbalığı sığ sularda yüzerken korkmuş insanları gösteriyor.
4
Köpekbalığı daha sonra bir yandan diğer yana çırpınırken görüldü ve sahile ulaştığında vücudu neredeyse tamamen suyun dışındaydı.

5
Yerel polis memurları bir helikopter ve iki polis botu gönderdi ve memurların gemilerden köpekbalığını izlediği görüldü. Diğerleri, tatilcilerin köpekbalığına yaklaşmasını engellemek için sahilde bir hat oluşturdu.

6
Resim: SOLARPIX.COM
Resim: SOLARPIX.COM
Perşembe günü yaşanan olayda bölgeye çağrılan polis memurlarının, köpekbalığı sonunda geri dönmeden önce plaj sakinlerine geri çekilmelerini söyledi.

7
80 yunustan oluşan bir grup tarafından korkutulmadan önce, köpekbalığı yaklaşık bir saat kadar orada kaldı. Cornwall, St Erth'de yaşayan Martin Yelland, yaşadığı korkuyu "Hiç unutamayacağım bir olaydı" diye anlattı.
8
9
10

Son Dakika Mavi canavar kumsala kadar geldi! Denizdeki turistler bir anda çığlık çığlığa kaçıştı - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement