Medcezir'de Bu Hafta Neler Olacak? - Son Dakika

Medcezir'de Bu Hafta Neler Olacak?

Medcezir yeni bölümü ile 20 Aralık Cuma Star Tv'de...

1
Star Tv'nin sevilen dizisi Medcezir 20 Aralık Cuma akşamı Star Tv'de izleyici ile buluşacak.
2
Mira ile Yaman'ın baş başa geçirdikleri ilk akşamları unutulmaz olur. Saflıkları kalplerindeki bütün kilitleri açar. Birbirlerini daha iyi tanırlar.
3
Aralarındaki görünmez engellerle yüzleşirken Mira, Yaman'ın korkularına sakin bir liman olur.
4
Tuğçe'yle arasında yaşanan anın vicdan azabı, Mert'i Eylül'ü kapısına kadar götürür. Mert'in pişmanlığı, Eylül'ün hayal kırıklığını dindirmeye yetmez.
5
Tuğçe, Mert ile Eylül arasındaki ilişkide en kritik eşik haline gelir.
6
Sude'yle yaptığı planı ters tepen Orkun, Yaman'la Mira'nın İstanbul'da yalnız kalmasını engellemeye çalışır. Ama iki sevgilinin arasına Mert'ten gelen telefon girer.
7
Sedef, Mira'nın güzel anlarından çalmaya devam eder.
8
Öte yandan Yaman, bir anda ortaya çıkan eski sevgilisi Leyla konusunda Mira'nın içini rahatlatır. Ancak Leyla'nın kenarda durmaya niyeti yoktur. Yaman'ı Tozludere'ye kendi ayaklarıyla getirmenin yolunu bulur.
9
Mert'in bir türlü hayata geçiremediği parti planı Eylül'ün emrivakisiyle hayat bulur. Bu gecenin sürpriz isimleri en çok Yaman'ı şaşırtır.
10
Gecenin sonunda Mert, Eylül'e kendini affettirmek için tek bir şans yakalarken; Yaman, Mira'ya “seni seviyorum” demenin çok özel bir yolunu bulur.
11
12
13
14
15
16
17

Haber Yayın Tarihi: 18.12.2013 16:35

Son Dakika Medcezir'de Bu Hafta Neler Olacak? - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Çölün ortasında kırık tabut içinde bulunan model, ölmeden önce yatağa bağlanıp işkence görmüş Biraz yakacak ama bağışıklığımızı koruyacak! Mutfağımızın kızıl savaşçısı: Acı biber Ürün tanıtımını iç çamaşırıyla yapan Wanda Nara, takipçilerini mest etti Fatih Sultan Mehmet'in yaptırdığı 600 yıllık cami baraj suyu çekilince gün yüzüne çıktı Para kazanmak için uyuşturucu satan genç hostes hapse girmekten kurtulamadı