Megan Fox'a benzemek istemeyen sosyal medya fenomeni, vücudunu dövmeyle kaplattı - Son Dakika

Megan Fox'a benzemek istemeyen sosyal medya fenomeni, vücudunu dövmeyle kaplattı

Fransız model Aurore Pariente, Amarikalı oyuncu Megan Fox'a benzetilince vücudunun yüzde yetmişine dövme yaptırdı. Ünlü modelin bu hareketi takipçileri tarafından şaşkınlıkla karşılandı.

1
Instagram'da bir milyondan fazla takipçisi olan Fransız model Aurore Pariente, Amarikalı oyuncu Megan Fox'a benzetilince vücudunun yüzde yetmişini dövme yaptırdı. Herkes tanınmış bir insana benzetilince sevinirken Fransız modelin dünyaca ünlü bir oyuncuya benzetildiği için vücudunu dövme yaptırmasına kimse bir anlam veremedi.

2
Aurore, modellik ve makyaj uzmanlığı kariyerine başladığını yıllarda herkesin kendisini Megan Fox'a benzediğini söylediğini ve durumunun hiç hoşuna gitmediğini kendini eşssiz hissettmek için vücuduna dövme yaptırmaya başladığını söyledi.
3
Aurore, model ve uzman makyajcı olarak çalıştığı Fransa'nın Avignon kentinde yaşıyor.
4
Vücudundaki dövme sayısını bilmediğini söyleyen Aurore, ilk başlarda dövmeleri kaldırmayı düşündüğünü ama sonraları dövmelerin kendisine öz güven verdikleri için kaldırmaktan vazgeçtiğini söyledi.

5
Vücuduna bundan sonra estetik veya dövme yapmayı düşünmediğini söyleyen Aurore, sadece boynunda ve kalçalarında dövme olmadığını vücudunun bazı yerlerini gizlemek için değil daha da güzelleştirmek için dövme yaptığını söyledi.
6
7
8
9
10

YORUMLAR (18)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Kıvrak danslarıyla hayran bırakan fenomen gelin adayı Solmaz'ın son hali, takipçilerini hayal kırıklığına uğrattı Depp gözünü kararttı! Eşiyle yasak aşk yaşayan Musk'ı cinsel organını kesmekle tehdit etti Güzel tenisçi Eden Silva, ateşli paylaşımlarıyla modellik ajanslarını peşine taktı Ünlü oyuncu Demi Moore'dan bomba etkisi yaratacak proje! Cinsel ilişki dersleri verecek Eliyle balık tutan kadın neye uğradığını şaşırdı! Balığın içinden küçük balık çıktı