Megastar'lıktan Uyuşturucu Batağına... - Son Dakika

Megastar'lıktan Uyuşturucu Batağına...

07.05.2010 15:15

1
1990'lı yıllarda Türk müzik dinleyicisinin karşısına çıkan ve o günden bugüne yükseliş trendini koruyan ve Megastar ünvanını alan Tarkan son aylarda düştüğü uyuşturucu batağı ile adından söz ettiriyor.
2
Kıl Oldum Abi ile listeleri alt üst eden ve ardından gelen her albümle olay olan, Türk pop müziğinin parlak çocuğu Tarkan, Sezen Aksu ile yollarını ayırdıktan sonra müzikalitesinden de çok şey yitirdi.
3
Yakışıklılığıyla ve güzel sesiyle gençlerin gözdesi olan Tarkan, pek çok starın düştüğü tuzağa düştü ve uyuşturucudan kaçamadı.
4
Ünlü şarkıcı sık sık değiştirdiği imajı ve ülke dışında da olay yaratan albümleri ile hep konuşulan isim oldu.
5
6
7
8
9
10
Uyuşturucudan gözaltına alınan Tarkan için kabus da başlamış oldu.
11
Uyuşturucu operasyonunda yakalanan ünlü şarkıcı Tarkan Tevetoğlu 'örgütlü suç' kapsamında yargılanacak.
12
Tarkan'ın da aralarında bulunduğu 17 şüpheliyle ilgili iddianame İstanbul 3. Ağır Ceza Mahkemesi'ne sunuldu. Mahkeme iddianameyi kabul etti; ancak suçun örgütlü olduğu gerekçesiyle dosyayı Beşiktaş'taki Özel Yetkili İstanbul Ağır Ceza Mahkemesi'ne gönderdi.
13
Mahkeme dosyayı kabul ederse sanıklar hakkında istenen ceza yarı oranında artırılacak. İddianamede ünlü sanatçının evinde 12,5 gr uyuşturucu madde ele geçirildiği, bunun bir miktarının çelik kasada saklandığı belirtiliyor.
14
Tarkan'ın evinin üst katında elbise dolabının içerisindeki çelik kasada bir miktar esrar maddesinin bulunduğunu beyan etmesi üzerine söz konusu kasada arama yapıldığı, kasadaki adet kilitli poşet içerisinde yaklaşık 8 gram yeşil renkli uyuşturucu madde bulunduğu kaydediliyor.
15
Ayrıca görevlilerce evinin üst katında yine elbise dolabının içerisinde bulunan ahşap hediyelik eşya kutusunda bir adet kilitli poşet içerisinde yaklaşık bir buçuk gram gelen uyuşturucu madde, bir adet uyuşturucu madde ufalamak için kullanılan düzenek, beş adet çeşitli markalarda 'çarşaf' diye tabir edilen sigara kağıdı, masasının üzerinde kese tipi el çantasının içerisinde bir adet kilitli poşette yaklaşık 3 gram gelen yeşil renkli uyuşturucu maddenin ele geçirildiği ifade ediliyor.
16
Ünlü şarkıcının 3 yıla kadar hapsi isteniyor.

Son Dakika Megastar'lıktan Uyuşturucu Batağına... - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Şark Bülbülü'nün utangaç güzeli Hatice son haliyle hayran bıraktı! İşte efsane oyuncuların yıllar içindeki değişimi Evli adam, tek gecelik ilişki yaşadığı genç kadını arabaya bağlayıp yakarak öldürdü Eksi 50 derece soğuk ve karanlıkta canlarına kıyıyorlardı! Yönetim çareyi futbolda buldu Hem dünyada hem Türkiye'de tek! Kendisi küçük ama işlevi büyük göl koruma altına alındı 14 kadına tecavüz ettikten sonra iç çamaşırlarıyla bağlayıp öldürmüştü! Seri katilin mahkemedeki sözleri saç baş yoldurdu