Meğer Avlanmak İçin Değilmiş! - Son Dakika

Meğer Avlanmak İçin Değilmiş!

27.11.2012 12:27

1
Biliminsanlarının yeni keşifleri tarih öncesi insanların kullandığı arkeolojik bulgularla ilgili akılalamaz bir iddia ortaya atıldı.
2
Bugüne kadar, bulunan tarih öncesi taş baltaların; avlanmak, savaşmak, kesmek ve biçmek gibi amaçlarla kullanıldığını tahmin ediliyordu.
3
Tarih araştırmacılarının son tahminleri ise, dudak uçuklatacak cinsten... İddia göre, tarih öncesi dönemde ilk insanlar kendi yonttukları ev aletlerini sadece avlanmak maksadıyla değil, cinsel fantaziler için de kullanıyorlardı.
4
Bir taşı yontmak, güç ve becerinin işareti olarak da görünüyor, eş seçiminde de önemli yer tutuyordu.
5
Daily Mail'nin haberine göre, York Üniversitesi araştırmacıları, ilkel baltaların birer "şehvet" aracı olduğunu ortaya koydularını açıkladı. Biliminsanlarının iddialarına göre, yontulan materyaller karşı cinsi etkiler ve cinsel birlikteliği sağlardı.

Son Dakika Meğer Avlanmak İçin Değilmiş! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Çobanın dağda bulduğu taş, bölgede tek bir şeyin varlığına işaret ediyor Muhteşem kamuflaj! Fotoğraftaki yılanı kimse göremiyor Boşanma öncesi sınırları yıktı geçti! Kim Kardashian bu kez tamamen soyundu Sevgilisi, Dele Alli'yi oyun bağımlılığı yüzünden terk etti Psikolojik sorunu için doktora giden genç kadının komaya kadar uzanan hazin sonu