Son Dakika Haberleri: Meğer Avlanmak İçin Değilmiş!

Meğer Avlanmak İçin Değilmiş!

7 yıl önce

1
Biliminsanlarının yeni keşifleri tarih öncesi insanların kullandığı arkeolojik bulgularla ilgili akılalamaz bir iddia ortaya atıldı.
2
Bugüne kadar, bulunan tarih öncesi taş baltaların; avlanmak, savaşmak, kesmek ve biçmek gibi amaçlarla kullanıldığını tahmin ediliyordu.
3
Tarih araştırmacılarının son tahminleri ise, dudak uçuklatacak cinsten... İddia göre, tarih öncesi dönemde ilk insanlar kendi yonttukları ev aletlerini sadece avlanmak maksadıyla değil, cinsel fantaziler için de kullanıyorlardı.
4
Bir taşı yontmak, güç ve becerinin işareti olarak da görünüyor, eş seçiminde de önemli yer tutuyordu.
5
Daily Mail'nin haberine göre, York Üniversitesi araştırmacıları, ilkel baltaların birer "şehvet" aracı olduğunu ortaya koydularını açıkladı. Biliminsanlarının iddialarına göre, yontulan materyaller karşı cinsi etkiler ve cinsel birlikteliği sağlardı.Haber Yayın Tarihi: 27.11.2012 12:27 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ukraynalı Kainat Güzeli Anastasiya Subbota, iki ülke arasında krize neden oldu! Şarkılarıyla gönülleri fetheden Zakkum'un solisti, estetik operasyonla bambaşka biri oldu! 14 yaşındaki genç, cinsel organına soktuğu manyetik toplar yüzünden canından oluyordu! Rus Barbie olarak ünlenmişti! Siz ona bir de şimdi bakın Game of Thrones'un Khaleesi'si Emilia Clarke'dan olay sevişme sahnesi itirafı: Babama izletmedim!