Meghan Markle, Gelinlik Tercihi ve Tacıyla Göz Kamaştırdı - Son Dakika

Meghan Markle, Gelinlik Tercihi ve Tacıyla Göz Kamaştırdı

2 yıl önce

İngiliz kraliyet tahtının varisi Prens Harry ile evlenen ABD'li oyuncu Meghan Markle sade gelinliği, neredeyse yok denecek kadar az makyajı, doğal topuzu ve duvağıyla birlikte taktığı elmas tacıyla dikkat çekti...

1
Markle, Givenchy'nin sanat yönetmeni Clare Waight Keller'ın tasarladığı saf beyaz ipek gelinliğini tercih etti.

2
Givenchy'nin zamansız ve zarif çalışmalarıyla ünlü sanat yönetmeni Waight'e, hayran olan Markle, gelinliğini de onun tasarlamasını istedi.

3
Markle, her ne kadar gelinliğinin sadeliğiyle eleştirilse de zerafeti ve duru güzelliğiyle göz kamaştırdı.

4
Bu elmas taç, kraliçenin büyükannesi Kraliçe Mary'ye ait.

5
Tasarımcı, Meghan'ın gelinliği için ipek kadife karışımı çok özel bir kumaş tasarladı.


6
Uzun saçlarını doğal bir topuz yaptıran Meghan Markle'ın duvağındaki elmas taç da, en ihtişamlı detay oldu. Doğal makyajı, sade gelinliği arasında pırıl pırıl parlayan tacıyla adeta göz kamaştırdı.

7
8
9
10
11
12
Kraliyet düğünlerinin belki de en önemli özelliği, kusursuz ihtişamı en ağırbaşlı şekilde takdim etmesidir. Bu takdimin en kıymetli parçalarından biri de kuşkusuz gelinin taktığı taçtır.

13

Haber Yayın Tarihi: 19.05.2018 02:52 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

İmdat çağrısına cevap veren bikini modeli polis memuru vurularak öldürüldü Futbolcu Javier Hernandez'in eşi Sarah Kohan hem güzelliği hem yeteneğiyle büyülüyor Hadise işi abarttı! Ayna önünde mayosuyla dans edip kalçasını gösterdi Buz hokeyinin kalça kraliçesi Andreja Rituper, Ferrari benzetmesiyle olay oldu! Donan göl üzerinde hatıra fotoğrafı çektirdiler! Ortaya birbirinden ilginç kareler çıktı

Son Dakika Haberleri