Meghan Markle Katıldığı Galaya Damgasını Vurdu: Hollywood Starı Gibiydi - Son Dakika

Meghan Markle Katıldığı Galaya Damgasını Vurdu: Hollywood Starı Gibiydi

21.11.2018 13:45

Kraliyet ailesinin katıldığı Royal Variety Performance adlı gala gecesinde tüm gözler bir ismin üzerinde kilitlendi. O isim Kraliyet gelini Meghan Markle oldu. Eski oyuncu Markle, şık elbisesi ile “Hollywood yıldızı”na benzetildi.

1
İşte Royal Variety Performance adlı gala gecesindeki Kraliyet Gelini Meghan Markle...
2
Her yıl Birleşik Krallık'ta tertip edilen ve Britanya kraliyet ailesinin katıldığı Royal Variety Performance adlı gala dün akşam gerçekleşti.
3
Royal Variey'nin en gözde ismi ise hamile Düşes Meghan Markle oldu.
4
İngiliz basını, şıklığıyla göz dolduran Sussex Düşesi için, "Hollywood yıldızı gibiydi" yorumunda bulundu.
5
37 yaşındaki Meghan Markle, galaya, 895 sterlin değerindeki bluzu ve Londralı tasarımcı Safiyaa imzalı 850 sterlin değerindeki maksi eteğiyle katıldı.
6
London Palladium'da yapılan etkinliğe Markle ile 34 yaşındaki eşi Prens Harry el ele geldi.
7
Gelecek ilkbaharda bebeğini kucağına alacak olan Markle, 7 bin sterlin değerindeki Kanadalı Birks marka elmas küpeleriyle de ilgi odağı oldu.
8
Müzik, dans ve komedi gösterilerinin yapıldığı Royal Variety Performance gecesinde Markle'ın karnının belirginleştiği ise gözlerden kaçmadı.
9
Mayıs ayında evlenen Markle hakkında sürekli hamile mi değil mi? haberlerinin çıkmasının ardından Kensington Sarayı, geçen ay Düşes'in hamile olduğunu kesin olarak açıklamıştı.
10
Düşes Meghan Markle ve Prens Harry'nin doğacak bebeği, Büyük Britanya tahtının yedinci varisi olacak.

Son Dakika Meghan Markle Katıldığı Galaya Damgasını Vurdu: Hollywood Starı Gibiydi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Denizde idam ettirilen Şeyhülislam'ın mezarı şaşkına çevirdi! Yarısı binanın altında diğer yarısı dışarda "Oy Didem" diyerek hayatımıza giren Azeri kızı, estetiği abarttı! Ancak sesinden tanıyabiliyoruz Türkiye'nin günlerce konuştuğu operasyonda eli parçalanan gazi polisten 6 yıl sonra ilk atış Playboy güzeli Paris Hilton kaset skandalıyla ilgili ilk kez konuştu: Hayatımın bittiğini düşündüm Amerika'da polis insan avına çıktı! George Floyd davası öncesi 16 yaşındaki siyahi kız polisin kurşunlarına hedef oldu