Meghan Markle ve Prens Harry 'Kurallar Umrumuzda Değil' Dercesine Öpüştü - Son Dakika

Meghan Markle ve Prens Harry 'Kurallar Umrumuzda Değil' Dercesine Öpüştü

28.07.2018 15:54

Oturuş biçiminden, el sallama şekline, ayakkabının topuk boyuna kadar katı kuralları olan Kraliyet Ailesi'ne Meghan Markle geldi kurallar yıkıldı. İngiliz Kraliyet Ailesi'nin "protokol kurallarını" pek de umursamayan çift Prens Harry ile Meghan Markle, geçtiğimiz gün herkesin önünde öpüşerek, bir kez daha bunu gözler önüne serdi.

1
Evlendikten sonra Sussex Dükü ve Düşesi unvanlarını alan Markle ile Prens Harry, dün Lesotho'da AIDS'e yakalanan ya da HIV virüsü taşıyan genç insanlara yardım amacıyla düzenlenen Sentebale Polo Kupa'sının konukları arasındaydı.
2
Yardım toplamak amacıyla oynanan polo maçını Prens Harry'nin takımı kazandı.
3
Kupa töreni sırasında ise gözlerini kocasından ayıramayan Meghan Markle daha sonra tebrik etmek için de onu öpücüklere boğdu.
4
Prens Harry ve Meghan Markle, objektifler karşısında birbirlerine dakikalarca süren bir kutlama öpücüğü verdi.
5
Sosyal medya kullanıcılarının beğenisini kazanan bu tebrik öpücüğü akıllara 31 yıl önce Prenses Diana ve Prens Charles öpüşmesini getirdi.
6
1987 yılında aynı etkinlikte kocası Charles'le öpüşen Prenses Diana'da çok konuşulmuştu. Prenses Diana da Kraliyet Ailesi'nin katı kurallarına, disiplin düşkünü havasına karşı aykırı bir duruş sergiliyordu.
7

Son Dakika Meghan Markle ve Prens Harry 'Kurallar Umrumuzda Değil' Dercesine Öpüştü - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kızını yatak odasında sevgilisiyle basan baba, gördüğü manzara karşısında öfke krizi geçirdi "Yeni tanıdığın biriyle cinsel ilişki yaşar mısın?" sorusuna eski yengeden takdir gören yanıt 85 milyon yaşında! Dünyanın kayıp 8. kıtası Zelandiya'nın şekli gün yüzüne çıktı Dudağına ereksiyon kremi süren fenomenin son hali şaşırttı Müstehcen sahneleri yetişkin film sitelerine sızan dizi Bridgerton izlenme rekoru kırdı