Son Dakika Haberleri: Meghan Markle ve Prens Harry 'Kurallar Umrumuzda Değil' Dercesine Öpüştü

Meghan Markle ve Prens Harry 'Kurallar Umrumuzda Değil' Dercesine Öpüştü

2 yıl önce

Oturuş biçiminden, el sallama şekline, ayakkabının topuk boyuna kadar katı kuralları olan Kraliyet Ailesi'ne Meghan Markle geldi kurallar yıkıldı. İngiliz Kraliyet Ailesi'nin "protokol kurallarını" pek de umursamayan çift Prens Harry ile Meghan Markle, geçtiğimiz gün herkesin önünde öpüşerek, bir kez daha bunu gözler önüne serdi.

1
Evlendikten sonra Sussex Dükü ve Düşesi unvanlarını alan Markle ile Prens Harry, dün Lesotho'da AIDS'e yakalanan ya da HIV virüsü taşıyan genç insanlara yardım amacıyla düzenlenen Sentebale Polo Kupa'sının konukları arasındaydı.
2
Yardım toplamak amacıyla oynanan polo maçını Prens Harry'nin takımı kazandı.
3
Kupa töreni sırasında ise gözlerini kocasından ayıramayan Meghan Markle daha sonra tebrik etmek için de onu öpücüklere boğdu.
4
Prens Harry ve Meghan Markle, objektifler karşısında birbirlerine dakikalarca süren bir kutlama öpücüğü verdi.
5
Sosyal medya kullanıcılarının beğenisini kazanan bu tebrik öpücüğü akıllara 31 yıl önce Prenses Diana ve Prens Charles öpüşmesini getirdi.
6
1987 yılında aynı etkinlikte kocası Charles'le öpüşen Prenses Diana'da çok konuşulmuştu. Prenses Diana da Kraliyet Ailesi'nin katı kurallarına, disiplin düşkünü havasına karşı aykırı bir duruş sergiliyordu.
7Haber Yayın Tarihi: 28.07.2018 03:54 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Herkes bilmez! Büyükanıt, totemiyle bakın Fener'i nasıl şampiyon yaptı 83'lük İngiliz'in, emeklilik oyunu! Türkiye'de gününü gün ederken ülkesini dolandırdı Canlı yayında skandal! 74'lük kocasını, 60 yaşındaki adamla duşta aldattı Kuruluş Osman'ın Ayşe Hatun'u Açelya Özcan, yatak pozuyla nefes kesti! Hükümet için çalışıyordu, çıplak fotoğrafları ortaya çıkınca hayatı tepetaklak oldu