Son Dakika Haberleri: Mehmet Ali Erbil'in Aşk Defteri! İşte Ünlü Şovmenin Evlilikleri

Mehmet Ali Erbil'in Aşk Defteri! İşte Ünlü Şovmenin Evlilikleri

6 ay önce

Mehmet Ali Erbil'in ünlü aşkları bir dönem magazin dünyasına damga vurmuştu. İşte, Mehmet Ali Erbil'in evlilikleri ve çocukları.

1
2
İLK EVLİLİĞİ
İLK EVLİLİĞİ
Mehmet Ali Erbil ilk evliliğini 1980 yılında Muhsine Şehnaz Kamiloğlu ile yaptı ve 1982 yılında kızı Sezin dünyaya geldi. Kızının doğumundan sonra boşanan Mehmet Ali Erbil, 1985 yılında Muhsine Şehnaz ile ikinci kez evlendi. Ancak çift 1985 yılında boşandı.
3
1989 yılında Nergis Kumbasar ile evlendi
1989 yılında Nergis Kumbasar ile evlendi
Mali, 1989 yılında Nergis Kumbasar ile evlendi. 1995 yılında bu evlilikten Yasmin adında bir kızı oldu. 7 yıllık evliliğini, kızı Yasmin doğduktan 1 yıl sonra 1996 yılında bitirdi ünlü şovmen
4
5
Dördüncü evliliğini Sedef Altuntaş ile yaptı
Dördüncü evliliğini Sedef Altuntaş ile yaptı
Mehmet Ali Erbil 2001 yılında dördüncü kez Sedef Altuntaş ile evlendi. Kendisinden 23 yaş küçük olan eşi ile olan evliliğini devam ettiremeyen Mehmet Ali Erbil, evlendikten 1,5 yıl sonra boşandı.
6
Son evliliğini Tuğba Coşkun ile yaptı
Son evliliğini Tuğba Coşkun ile yaptı
2005 yılında bu kez Tuğba Coşkun ile nikah masasına oturan Mehmet Ali Erbil 2011 yılında boşandı. Çiftin bu evlilikten Ali Sadi isminde bir çocukları bulunuyor.
7
Mehmet Ali Erbil, ilk eşi ile iki kez evlendi. Toplamda 5 evlilik yapan Mali'nin bu evliliklerinden Sezin (35), Yasmin (21) ve Ali Sadi (11) isimli üç çocuğu olmuştur.
8
Evinin banyosunda düşmesi sonucunda yaralanan Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumu ciddiyetini koruyor.

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ateşli Model, Derin Dekoltesiyle Trafiği Birbirine Kattı! Dünyanın En Büyük Dinozor Fosili Bulundu! Fotoğraftaki İsmin Kim Olduğunu Öğrenen Şaşıp Kalıyor! İşte Ünlülerin Çocukluk Halleri Ali Atay'ın Hazal Kaya'dan Önce Yaptığı Evliliği Biliyor muydunuz? Bikinili Kadının Videosuna Sızan Adam, Sosyal Medyada Olay Oldu!