Mehmet Ali Erbil: Kızımın Ne Giydiğine Karışmam - Son Dakika

Mehmet Ali Erbil: Kızımın Ne Giydiğine Karışmam

20.05.2014 07:32

1
Şovmen Mehmet Ali Erbil ile oyuncu Nergis Kumbasar'ın kızları Yasmin, geçtiğimiz akşam Nişantaşı'nda, ultra mini şortuyla çekilen fotoğraflarıyla gündeme geldi.

2
19 yaşındaki Yasmin'in anne ve babası ise kızlarının giydiği şort yüzünden haber olmasına tepki gösterdi.

3
Mehmet Ali Erbil konu ile ilgili, "19 yaşında bir genç kız Yasmin. Kendini biliyor ve ona güvenimiz sonsuz. Ne giyineceğine karışmam ve onu kısıtlamam. Kızım nerede ne yapacağını bilir." dedi.

4
Nergis Kumbasar ise şöyle konuştu: Yasmin, her genç kız gibi sokakta ne satılıyorsa onu giyiyor. Bu çok normal. Bu konuları konuşmak bana çok saçma geliyor.

5
Kızımın kıyafetlerine ne ben karışırım ne de Mehmet Ali. Arkadaşlarıyla buluşup gezmesi de çok normal. Zaten Yasmin çok çok iyi yetişmiş ve eğitim almış bir kız.

6
Lise son sınıfta okuyor ve eğitimine yurtdışında devam edecek. İnsanların giyim şeklinden ziyade kafa şekilleri önemli. Şekilciliği toplum olarak bırakmalıyız.

7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24

Son Dakika Mehmet Ali Erbil: Kızımın Ne Giydiğine Karışmam - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Görüntüler Palandöken'de çekildi! Rus turistler kayak pistine çıkıp bir anda bornozlarını çıkardılar Çıplak fotoğraflarını cinsel içerikli sitede satışa çıkaran anne, çocuklarının başını yaktı 18 yıl önceki fotoğraf, "Estetiğim yok" diyen Özge Ulusoy'u yalancı çıkardı Hamile kaldığı sevgilisiyle evlenmesine izin vermeyen ailesini katleden kadın idam edilecek Yılan gibi kıvrılıyor! Doğu'nun zorlu geçidine giden yoldan geçmek yürek istiyor