MEHMET BAYKAN Resimleri

Mehmet Baykan Resimleri

  • 17 Kasım 2016 19:16 Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan'dan Bilecik'e Ziyaret Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan'dan Bilecik'e Ziyaret Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, bir takım ziyaretlerde bulunmak üzere Bilecik’e geldi.
  • 23 Ekim 2015 22:30 Samsunspor'a 'Nokul' Dopingi Samsunspor'a 'Nokul' Dopingi Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan ve Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsunspor’a nezaket ziyaretinde bulundu.
  • 13 Mayıs 2015 18:42 Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'a Baykan'dan Ziyaret Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'a Baykan'dan Ziyaret Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Fikret Orman, Akaretler’deki kulüp binasında Gençlik ve Spor eski genel müdürü Mehmet Baykan ve beraberindekileri kabul etti.
  • 13 Eylül 2014 10:10 Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç Özbekistan'da Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç Özbekistan'da Bakan Kılıç, AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz ve Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan ile geldiği Taşkent'te, Türkiye'nin Özbekistan Büyükelçisi Namık Güner Erpul, Kültür ve Tanıtma Müşaviri Cihan Varlık, Güreş Federasyonu Başkanı Hamza Yerlikaya ve federasyon yetkilileri tarafından havaalanında karşılandı.
  • 16 Temmuz 2014 18:54 Kulelerle Birlikte Erzurum'un Turizm Umudu Çöktü (3) Kulelerle Birlikte Erzurum'un Turizm Umudu Çöktü (3) Vali ALTIPARMAK: KULELERDE RİSK YOK Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, Gençlik ve Spor Bakanlığının görevlendirdiği müfettişler, Gazi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Fakültesi'nden Prof. Dr. Murat Mollamahmutoğlu, atlama kulelerini yapan müteahit Ahmet Sarıdağlar ile birlikte valilikte bir basın toplantısı düzenleyen Vali Ahmet Altıparmak, teknik heyetin yaptığı inceleme sonrası bir değerlendirme yaptı.
  • 16 Temmuz 2014 16:42 Kulelerle Birlikte Erzurum'un Turizm Umudu Çöktü (2) Kulelerle Birlikte Erzurum'un Turizm Umudu Çöktü (2) Göçük ANI GÖRÜNTÜLERDE Vali Ahmet Altıparmak, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan ile Ankara'dan gelip Kayakla Atlama Kulelerinde bugün inceleme yapan yetkililerle birlikte Valilikte bir toplantı yaptı.
  • 11 Nisan 2014 12:03 Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Bisiklete Bindi Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Bisiklete Bindi
  • 03 Mayıs 2013 09:16 Spor Genel Müdürü Baykan Şanlıurfa'da Spor Genel Müdürü Baykan Şanlıurfa'da Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan,Şanlıurfa'ya gelerek Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürü Ertuğrul Yıldız'dan yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.
  • 29 Nisan 2013 13:24 Askf Ali Gülleri Spor Merkezi Açıldı Askf Ali Gülleri Spor Merkezi Açıldı Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nun (ASKF) yeni binasını hizmete açmaktan dolayı çok duygulandığını söyledi.