MEHMET ÇERÇİ Resimleri

Mehmet Çerçi Resimleri

 • 31 Mayıs 2017 14:29 Yunusemre'de İftar Sofrası Kuruldu Yunusemre'de İftar Sofrası Kuruldu Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, belediyenin Forum Magnesia AVM’nin arkasındaki açık alanda kurduğu iftar sofrasında vatandaşlarla birlikte orucunu açtı.
 • 06 Kasım 2016 13:37 Yuntdağı'na Hizmet Atağı Yuntdağı'na Hizmet Atağı Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Yuntdağı’nın en yoğun nüfuslu kırsal mahallelerinde belediyenin yaptığı ve yapımına devam ettiği çalışmaları yerinde inceledi.
 • 02 Ağustos 2016 18:26 Başkan Çerçi'nin Acı Günü Başkan Çerçi'nin Acı Günü Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi’nin ve Hür Işık Gazetesi İmtiyaz Sahibi Dr. Üzeyir Dindar’ın kayınvalidesi Saime Güleçyüz son yolculuğuna uğurlandı.
 • 15 Şubat 2016 16:37 Başkan Çerçi Organik Tarım Çalışmalarını Yerinde İnceledi Başkan Çerçi Organik Tarım Çalışmalarını Yerinde İnceledi Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, dünyanın en büyük organik tarım fuarı olarak gösterilen 2016 BİOFACH Organik Tarım Fuarı’na katıldı.
 • 05 Temmuz 2015 16:30 Başkan Çerçi, İki Günde Üç İftar Programına Katıldı Başkan Çerçi, İki Günde Üç İftar Programına Katıldı Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, “Ramazan’da Yunusemre Bir Başka Güzel” sloganı ile hazırlanan Ramazan programları çerçevesinde iki günde üç iftar programına katıldı.
 • 21 Haziran 2015 14:41 Başkan Çerçi Vatandaşlarla İftar Sofrasında Buluştu Başkan Çerçi Vatandaşlarla İftar Sofrasında Buluştu Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi, Ramazan’ın 3. gününde Uncubozköy Mahallesinde kurulan iftar sofrasında vatandaşlarla bir araya geldi.
 • 20 Haziran 2015 16:42 Başkan Çerçi Keçiliköy Sakinleriyle İftarda Buluştu Başkan Çerçi Keçiliköy Sakinleriyle İftarda Buluştu Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, ‘Ramazan’da Yunusemre Bir Başka Güzel’ sloganıyla organize edilen İftar Programları çerçevesinde Keçiliköy Mahallesi sakinleriyle biraraya geldi.
 • 18 Haziran 2015 17:01 Başkan Çerçi, Ülkü Yarış Pistini İnceledi Başkan Çerçi, Ülkü Yarış Pistini İnceledi Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, İzmir’de Otomobil ve Motor Sporları üzerine kurulan Ülkü Yarış Pistinde incelemelerde bulundu.
 • 15 Haziran 2015 16:39 Macarlar Bağdaş Kurup Yer Sofrasında Yemek Yedi Macarlar Bağdaş Kurup Yer Sofrasında Yemek Yedi Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Türkiye Muhtarlar Federasyonunca hazırlanan ‘Kaleler yerine köprüler’ Projesi kapsamında Manisa’ya gelen Macaristan heyetine ev sahipliği yaptı.
 • 12 Haziran 2015 12:55 Başkan Çerçi Termikel Store'nin Açılışına Katıldı Başkan Çerçi Termikel Store'nin Açılışına Katıldı Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Merkez Efendi Mahallesinde hizmete giren Termikel Store’nin açılış törenine katıldı.
 • 30 Mayıs 2015 17:49 Yunusemre'de Parkesiz Mahalle Kalmayacak Yunusemre'de Parkesiz Mahalle Kalmayacak Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Muradiye Eski Mezarlık Yolu, Maldan, Akçaköy ve İlyasçılar mahallelerinde parke taşı döşenen yerlerde incelemede bulundu.
 • 29 Mayıs 2015 12:43 Uncubozköy Hanımlar Lokali Açıldı Uncubozköy Hanımlar Lokali Açıldı Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, göreve gelmeden önce verdiği sözleri tek tek yerine getiriyor.
 • 13 Mayıs 2015 17:01 Çerçi ve Özdağ Laleli'de Vatandaşlarla Buluştu Çerçi ve Özdağ Laleli'de Vatandaşlarla Buluştu Yunusmere Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi ve AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ, Türkiye Polis Emeklileri Derneği (TPEM) Manisa Şubesi’nde düzenlenen programa katıldı.
 • 12 Mayıs 2015 11:58 Yunusemreliler Ecdadıyla Buluşmaya Devam Ediyor Yunusemreliler Ecdadıyla Buluşmaya Devam Ediyor Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’nin talimatı doğrultusunda başlatılan ’Yunusemre Belediyesi Halkını Ecdadına Taşıyor’ projesi kapsamında bu hafta Aynı Ali Mahallesi sakinleri Çanakkale’de ecdadıyla buluştu.
 • 08 Mayıs 2015 20:36 Başkan Çerçi'ye Akmescit'te Yoğun İlgi Başkan Çerçi'ye Akmescit'te Yoğun İlgi Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Akmescit Camii’nde kıldığı Cuma namazının ardından vatandaşlarla bir araya geldi.
 • 08 Mayıs 2015 11:57 Fikir Sofrasının Altıncısı Yapıldı Fikir Sofrasının Altıncısı Yapıldı Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Fikir Meclisi toplantısı kapsamında bir araya geldiği Güzelyurt Mahallesi Site Yöneticileriyle fikir alışverişinde bulundu.
 • 01 Mayıs 2015 16:17 Başkan Çerçi Yağcılar Mahallesinde Vatandaşlar ile Buluştu Başkan Çerçi Yağcılar Mahallesinde Vatandaşlar ile Buluştu Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Yağcılar Mahallesinde Cuma namazını kıldıktan sonra vatandaşlarla bir araya geldi.
 • 29 Nisan 2015 16:48 Başkan Çerçi Hafsa Sultanlılarla Buluştu Başkan Çerçi Hafsa Sultanlılarla Buluştu Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Hafsa Sultan Mahallesinde yapmayı planladığı kentsel yenileme çalışmaları bilgilendirme toplantısının ardından Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi de 300’e yakın hak sahibi ile bir toplantı yaptı.
 • 25 Nisan 2015 17:36 Başkan Çerçi Yabancı Konukları Ağırladı Başkan Çerçi Yabancı Konukları Ağırladı Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, 475. Uluslararası Manisa Mesir Macunu Festivali nedeniyle Manisa’da bulunan yabancı konukları makamında ağırladı.
 • 21 Nisan 2015 14:56 Aşk'ı Niyaz'ın Açılışını Başkan Çerçi Yaptı Aşk'ı Niyaz'ın Açılışını Başkan Çerçi Yaptı Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi, 475. Uluslararası Mesir Macunu Festivali kapsamında hazırlanan ‘Aşk-ı Niyaz’ geleneksel sanatlar sergisinin açılışını yaptı.
 • 19 Nisan 2015 13:55 Su Hayattır' Yarışmasının Ödül Töreni Düzenlendi Su Hayattır' Yarışmasının Ödül Töreni Düzenlendi ‘Su Hayattır’ temalı resim yarışmasının ödül töreninde konuşan Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, “Suyun ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliyoruz.
 • 15 Nisan 2015 15:08 Manisa'nın En Büyük Projesi İhale Aşamasında Manisa'nın En Büyük Projesi İhale Aşamasında Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Manisalıların sabırsızlıkla beklediği ve Manisa’nın en büyük projelerinden birisi olarak tarihe geçecek olan TOKİ Projesi üzerinde önce masada daha sonrada sahada incelemelerde bulundu.
 • 13 Nisan 2015 16:02 Yunusemre Belediyesi'nden Kutlu Doğum Programı Yunusemre Belediyesi'nden Kutlu Doğum Programı Kutlu Doğum Haftası nedeniyle, ‘Asr-ı Sadetten Günümüze Kutlu Doğum’ programında konuşan Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, İslam âlemi olarak yaşanan sıkıntıların milli ve manevi değerlerin kaybedilmesinden kaynaklandığını belirtti.
 • 04 Nisan 2015 23:29 Başkan Çerçi Vatandaşlarla Buluştu Başkan Çerçi Vatandaşlarla Buluştu Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Hafsa Sultan Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.
 • 01 Nisan 2015 16:38 Başkan Çerçi Cbü'lü Akademisyen ve Öğrencilerle 'Fikir Meclisi'nde Buluştu Başkan Çerçi Cbü'lü Akademisyen ve Öğrencilerle 'Fikir Meclisi'nde Buluştu Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi, Fikir Meclisi Toplantısı kapsamında bir araya geldiği yabancı öğrencilere seslenerek, “Sizler Türkiye’nin gönüllü elçileri olacaksınız. Biz bütün insanları yaratandan ötürü seviyoruz.
 • 01 Nisan 2015 16:06 Başkan Çerçi Sözünü Tutarak Cem Evi'ni Ziyaret Etti Başkan Çerçi Sözünü Tutarak Cem Evi'ni Ziyaret Etti Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Manisa Şubesi’ne ait Cem Evi’ni ziyaret etti.
 • 30 Mart 2015 18:02 Yunusemre Belediyesi, 'Yaşlılar Köyü' Oluşturuyor Yunusemre Belediyesi, 'Yaşlılar Köyü' Oluşturuyor Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Yaşlılar Haftası nedeniyle bir araya geldiği yaşlılara, “Yaşlılar Köyü Projesi”nin hayata geçirileceği müjdesini verdi.
 • 20 Mart 2015 18:02 Başkan Çerçi ve Üzeyir Dindar'ın Acı Günü Başkan Çerçi ve Üzeyir Dindar'ın Acı Günü Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi ve Hürışık Gazetesi İmtiyaz Sahibi Dr. Üzeyir Dindar’ın kayınpederi Hamza Güleçyüz 93 yaşında hayatını kaybetti.
 • 17 Mart 2015 17:22 Başkan Çerçi Ankara'da Temaslarda Bulundu Başkan Çerçi Ankara'da Temaslarda Bulundu TBMM’de 22. ve 23. Dönem AK Parti’den Manisa Milletvekili olan Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Yunusemre ilçesini daha modern ve daha yaşanabilir şehir merkezi haline getirmek için yürüttüğü çalışmalar kapsamında Ankara’da bir takım ziyaretler ve temaslarda bulundu.
 • 12 Mart 2015 17:15 Başkan Çerçi: 'İstiklal Marşı Yeniden Doğuşumuzu Temsil Ediyor' Başkan Çerçi: 'İstiklal Marşı Yeniden Doğuşumuzu Temsil Ediyor' Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, "Bir milletin, bir toplumun yeniden doğuşunu temsil eden İstiklal Marşı, aynı zamanda ülkemizin bağımsızlığının ve egemenliğinin adı olmuştur.
 • 09 Mart 2015 16:56 Başkan Çerçi Teknik Oda Başkanları ile Buluştu Başkan Çerçi Teknik Oda Başkanları ile Buluştu Yunusemre Belediyesi Meclis Salonunda yapılan toplantıda Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, teknik odaların başkanları ve il temsilcileri ile Yunusemre İlçesinin imarı, planlaması ve inşası ile ilgili fikir alışverişinde bulundu.
 • 01 Mart 2015 11:30 Başkan Çerçi Temayül Yoklamasına Katıldı Başkan Çerçi Temayül Yoklamasına Katıldı Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, AK Parti Manisa Milletvekilli adayı olabilmek için başvuruda bulunan aday adayları için gerçekleştirilen Temayül Yoklamasına katıldı.
 • 26 Şubat 2015 16:28 AK Parti Suya İndirim İçin Harekete Geçti AK Parti Suya İndirim İçin Harekete Geçti AK Parti Yunusemre Mahalle Başkanları toplantısında konuşan Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, “Kahvehanelerde, lokantalarda fatura başına bin lira 2 bin lira zam yapan Büyükşehir Belediyesidir.
 • 04 Şubat 2015 15:40 Yunusemre Belediyesi Esnaf Odaları ile Bir Araya Geldi Yunusemre Belediyesi Esnaf Odaları ile Bir Araya Geldi Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Fikir Sofrası Projesi’nin 3’üncü toplantısında, esnaf odaları başkanları ve temsilcileri ile bir araya geldi.
 • 19 Aralık 2014 19:02 Başkan Çerçi Barbaros'ta Vatandaşlarla Buluştu Başkan Çerçi Barbaros'ta Vatandaşlarla Buluştu Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Barbaros Mahallesi’nde vatandaşlar ile bir araya geldi.
 • 18 Aralık 2014 15:21 Başkan Çerçi Muradiye Osb İçin Hedeflerini Anlattı Başkan Çerçi Muradiye Osb İçin Hedeflerini Anlattı Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, “Muradiye OSB’ye ait hedeflerimiz var. Hedeflerimizi gerçekleştirmek adına buralara yatırımlar yapacağız.” dedi.
 • 29 Kasım 2014 17:20 Öğrencilere Ayakkabı Yaşlılara Baston Öğrencilere Ayakkabı Yaşlılara Baston Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Yuntdağı bölgesindeki Siyekli ve Düzlen İlkokulu’nda öğrencilere ayakkabı ve eğitim seti dağıttı.
 • 25 Kasım 2014 18:39 Başkan Çerçi Çocukları Sevindirdi Başkan Çerçi Çocukları Sevindirdi Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, 50. Yıl Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.
 • 25 Kasım 2014 14:09 Yunusemre Belediyesi'nden Öğretmenler Günü Kutlaması Yunusemre Belediyesi'nden Öğretmenler Günü Kutlaması Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Taytanlı İlhan İlkokulu’nda düzenlenen etkinlikte öğretmenlere karanfil dağıttı.
 • 22 Kasım 2014 15:35 Yunusemre Belediye Başkanı Çerçi Öğrencilerle Basketbol Oynadı Yunusemre Belediye Başkanı Çerçi Öğrencilerle Basketbol Oynadı Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Yuntdağı bölgesindeki Pelitalan İlkokulunda öğrencilerle basketbol oynadı.
 • 05 Ekim 2014 14:44 Yunusemre Belediyesi'nden Yaşlılara Bayram Ziyareti Yunusemre Belediyesi'nden Yaşlılara Bayram Ziyareti Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, belediye başkan yardımcıları, birim müdürleri ve personeller, Kurban Bayramı ve Yaşlılar Haftası dolayısıyla ilçe merkezinde ve kırsal bölgelerde yaşayan yaşlıları ziyaret etti.
 • 04 Ekim 2014 17:10 Başkan Çerçi Vatandaşların Bayramını Kutladı Başkan Çerçi Vatandaşların Bayramını Kutladı Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, bayram namazını Fatih Sultan Mehmet Camii’nde kıldıktan sonra vatandaşlarla bayramlaştı.
 • 03 Ekim 2014 10:35 Başkan Çerçi Personeliyle Bayramlaştı Başkan Çerçi Personeliyle Bayramlaştı Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, birim müdürleri, personel ve şehir meclis üyeleri ile bayramlaştı.
 • 30 Eylül 2014 15:12 Başkan Çerçi'den Güvenç'e Ziyaret Başkan Çerçi'den Güvenç'e Ziyaret Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Belediye Başkan Yardımcısı Ramis Şiyak, şehir meclis üyeleri ve Yuntdağı muhtarları Gaziantep gezisinin ardından, Şanlıurfa’ya geçerek Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç ile bir araya geldi.
 • 10 Ağustos 2014 17:14 Seçmen Sandoğa Koştu (4) Seçmen Sandoğa Koştu (4) Sandık BAŞINDA ARBEDE Manisa'nın AK Partili Yunusemre İlçe Belediye Başkanı Mehmet Çerçi ve AK Parti Yunusemre İlçe Başkanı Engin Yüksel, partililer ile birlikte sandıkları gezmek amacıyla Cumhuriyet Mahallesi'ndeki Hafsa Sultan İlkokulu'na gitti.
 • 24 Temmuz 2014 13:37 Yunusemre Belediyesi'nden Muradiye'ye Çıkarma Yunusemre Belediyesi'nden Muradiye'ye Çıkarma Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi, Belediye Başkan Yardımcısı Kılıç Kaya ve belediye birim müdürleri ile birlikte Muradiye'deki vatandaşlarla iftar sofrasında buluştu.
 • 24 Haziran 2014 16:16 Başkan Çerçi Horozköy'de Vatandaşlarla Buluştu Başkan Çerçi Horozköy'de Vatandaşlarla Buluştu Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Yunusemre Kaymakamı Yüksel Topal ve Yunusemre İlçe Emniyet Müdürü Erkan Dülger, Horozköy Mahallesinde kahvaltıda vatandaşlarla buluştu.
 • 08 Haziran 2014 15:54 Başkan Çerçi Maden Şehitliğini Ziyaret Etti Başkan Çerçi Maden Şehitliğini Ziyaret Etti Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi, Soma’da madencilerin defnedildiği maden şehitliğini ziyaret etti.
 • 06 Haziran 2014 15:14 Yaşlı Adama Yunusemre Belediyesi Sahip Çıktı Yaşlı Adama Yunusemre Belediyesi Sahip Çıktı Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, 50.Yıl Mahallesinde kötü şatlarda hayatını sürdüren 79 yaşındaki Şerif Tutar'a yardım talimatı verdi.
 • 05 Haziran 2014 17:09 Manisa'da Dolu Yağışı Sonucunda Yüzde 60 Zarar Tespit Edildi Manisa'da Dolu Yağışı Sonucunda Yüzde 60 Zarar Tespit Edildi Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Manisa’da Üçpınar, Bağyolu ve civar köylerde doludan zarar gören tarım arazilerinde incelemelerde bulundu.