MEHMET ERDOĞAN Resimleri

Mehmet Erdoğan Resimleri

 • 13 Mayıs 2015 18:11 Erdoğan: Erdoğan: "İstikrar ve Huzur İçin AK Parti'yle Devam" Seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, “İstikrar ve güvenin devamlılığı yanında Ortadoğu’nun ve dünyanın güçlü lider bir ülkesi olma yolunda başarıyla yürüyen Türkiye için milletimiz yine AK Parti diyecektir” dedi.
 • 24 Nisan 2015 15:57 Milletvekili Erdoğan Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor Milletvekili Erdoğan Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, Yavuzeli İlçe Kaymakamı Ömer Faruk Güngen’i ve İlçe esnafını ziyaret etti.
 • 21 Nisan 2015 10:00 Erdoğan'ı Arabanlı Esnaflar Kucakladı Erdoğan'ı Arabanlı Esnaflar Kucakladı AK Parti Gaziantep Milletvekili ve Milletvekili Adayı Mehmet Erdoğan ve beraberindeki heyetle esnaf ve STK’ları ziyaret etti.
 • 18 Nisan 2015 14:17 Milletvekili Erdoğan Araban'da Kurban Kesilerek Karşılandı Milletvekili Erdoğan Araban'da Kurban Kesilerek Karşılandı Gaziantep’in Araban ilçesine giden AK Parti Milletvekili ve Milletvekili Adayı Mehmet Erdoğan ‘Memleketimiz Araban, Vekilimiz Erdoğan’ sloganıyla karşılandı.
 • 10 Ağustos 2014 16:11 Başkan Şahin ve Milletvekilleri Oylarını Kullandı Başkan Şahin ve Milletvekilleri Oylarını Kullandı Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Derya Bakbak, Mehmet Erdoğan, Nejat Koçer, Halil Mazıcıoğlu ve AK Parti Gaziantep İl Başkanı Ahmet Uzer Cumhurbaşkanlığı seçimi nedeniyle sandık başına gelerek oyunu kullandı.
 • 15 Haziran 2014 11:44 Mehmet Erdoğan'ın Oğlu İslam Erden Evlendi Mehmet Erdoğan'ın Oğlu İslam Erden Evlendi AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan’ın oğlu İslam Erden Erdoğan ile Esma Sevgili, düzenlenen nikah töreni ile dünya evine girdi.
 • 23 Mart 2014 17:50 Erdoğan Bayraktar: Erdoğan Bayraktar: "Millet Başbakan'ına Sahip Çıkıyor" Çevre ve Şehircilik eski Bakanı, AK Parti Trabzon Milletvekili Erdoğan Bayraktar, birlik zamanı olduğunu belirterek, “Millet Başbakan’ına sahip çıkıyor.
 • 21 Mart 2014 14:50 81 İlin Belediye Başkan Adayları 81 İlin Belediye Başkan Adayları
 • 27 Şubat 2014 23:58 Rize'de Çay Sektörü Buluşması Rize'de Çay Sektörü Buluşması Rize Ticaret Borsası (RTB) salonunda düzenlenen toplantıya, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Yenice, Rize Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Erdoğan, Trio İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Cingöz, sektör temsilcileri ve davetliler katıldı.
 • 24 Eylül 2013 10:55 Erdoğan: Erdoğan: "Karkamış Kazılarında Büyük Sürprizler Bekliyoruz" İstanbul'da düzenlenen 13.Gaziantep Yemekleri Şenliği'ne katılan AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, "Gaziantep kültürü bütün özellikleriyle dünyanın en nadide kültürleri arasındaki yerini korumaktadır."
 • 06 Ağustos 2013 17:20 Adıyaman'dan, Bayram Mesajları Adıyaman'dan, Bayram Mesajları Ramazan Bayramı dolayısıyla Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş, AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Erdoğan, AK Parti Adıyaman Milletvekili Salih Fırat, İl Emniyet Müdürü Fikret Salmaner, Samsat İlçe Belediye Başkanı Yusuf Fırat bayram mesajı...
 • 30 Temmuz 2013 11:47 Mehmet Erdoğan ve Tahir Tekin Öztan Milli Takım Kampında Mehmet Erdoğan ve Tahir Tekin Öztan Milli Takım Kampında AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, Sahan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Tekin Öztan, Türkiye Hokey Federasyonu Başkanı Sadık Karakan ve Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Yahya Şahan, A Milli Hokey Takımı kampını...
 • 19 Haziran 2013 11:16 Gaziantep Milletvekili Erdoğan, Irak'ta Merinos Açılışına Katıldı Gaziantep Milletvekili Erdoğan, Irak'ta Merinos Açılışına Katıldı Çeşitli temaslar ve açılışlara katılmak üzere Irak'a giden AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan ile beraberindeki sanayici ve iş adamlarından oluşan heyet, Kuzey Irak Bölgesel Kürt yönetimine bağlı Diana (Soran) kentinde Merinos Halı...
 • 12 Haziran 2013 11:20 Milletvekili Erdoğan, Çiltuğ'u Ziyaret Etti Milletvekili Erdoğan, Çiltuğ'u Ziyaret Etti Türkiye'nin ve dünyanın birçok ülkesinde faaliyet gösteren Çiltuğ Isı Sanayi'nin OSB'de bulunan tesislerinde inceleme yapan AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan "Türkiye'de ve dünyada anahtar teslimi barajlar inşa eden bu kuruluşla"...
 • 20 Mayıs 2013 14:27 Gaziantep Milletvekili Erdoğan'dan Taziye Ziyareti Gaziantep Milletvekili Erdoğan'dan Taziye Ziyareti AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, Irak'ta iş kazası sonucu hayatını kaybeden Abdulkadir Bozkurt'un ailesini ziyaret ederek, başsağlığı diledi.
 • 13 Mayıs 2013 16:15 Milletvekili Erdoğan Şehitler Derneği'ni Ziyaret Etti Milletvekili Erdoğan Şehitler Derneği'ni Ziyaret Etti AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, yeni kurulan Gaziantep Şehit ve Gazi Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ni ziyaret etti.
 • 17 Ekim 2011 14:06 Çayın Müthiş Faydaları Çayın Müthiş Faydaları