MEHMET GALİP Resimleri

Mehmet Galip Resimleri

  • 13.02.2021 15:18 Türkiye'den kaçan Metro Turizm'in patronu firarda 10 çocuk yaptı! Her çocuk için 77 bin TL ödüyor Türkiye'den kaçan Metro Turizm'in patronu firarda 10 çocuk yaptı! Her çocuk için 77 bin TL ödüyor Cinayete azmettirme suçlamasıyla müebbet hapis cezası alan Metro Holding'in firari patronu Galip Öztürk, İngiltere'nin tabloid gazetesi The Sun'a konu oldu. The Sun, Öztürk'ün 10 çocuğunu ve 23 yaşındaki eşini manşete taşıdı. Taşıyıcı annelik yöntemiyle çocuk sahibi olan Öztürk, bir çocuğun dünyaya gelmesi için yaklaşık 8 bin sterlin (77 bin TL) ücret ödüyor.
  • 25.03.2014 11:00 Ensarioğlu'ndan Çözüm Süreci Değerlendirmesi Ensarioğlu'ndan Çözüm Süreci Değerlendirmesi Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Galip Ensarioğlu, 90 yıldır bu ülkenin hasret kaldığı bütün hizmetleri AK Parti’nin verdiğini belirterek, “Bunlardan ön önemlisi de son 30 yıldır akan kan durdu, artık kardeş kardeşi öldürmüyor” dedi.
  • 18.03.2014 19:10 Ensarioğlu ve Kurt Hastaları Ziyaret Etti Ensarioğlu ve Kurt Hastaları Ziyaret Etti Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Galip Ensarioğlu ve AK Parti Sur İlçe Belediye Başkan adayı Abdurrahman Kurt, hastanelerde yatan hastaları ziyaret edip, sorunlarını dinledi.
  • 15.03.2014 16:25 Ak Partili Kadınlardan Ensarioğlu'na Destek Ak Partili Kadınlardan Ensarioğlu'na Destek Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Galip Ensarioğlu’nun eşi Nermin Ensarioğlu ve AK Partili kadınlar seçim çalışmalarını sürdürüyor.
  • 08.03.2014 12:10 Ensarioğlu Kadınlara Karanfil Dağıttı Ensarioğlu Kadınlara Karanfil Dağıttı Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Galip Ensarioğlu, AK Parti Diyarbakır Milletvekili, TBMM Başkanlık Divan Üyesi Mine Lök Beyaz ile birlikte 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla kadınlara karanfil dağıttı.
  • 08.03.2014 11:45 Başkan Adayları Kadınlar Günü Etkinliğinde Bir Araya Geldi Başkan Adayları Kadınlar Günü Etkinliğinde Bir Araya Geldi Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Galip Ensarioğlu ve AK Parti Diyarbakır Milletvekili, TBMM Başkanlık Divan Üyesi Mine Lök Beyaz, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla katıldıkları bir programda karşılaştıkları Barış ve Demokrasi Partisi (BDP) Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan adayı Gültan Kışanak’ın kadınlar gününü kutladı.
  • 02.03.2014 18:25 Bakan Ala ve Eker Silvan'da Bakan Ala ve Eker Silvan'da İçişleri Bakanı Efkan Ala, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker, AK Parti Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Galip Ensarioğlu, AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Aydın Altaç ve beraberindeki kalabalık bir dizi gezi ve incelemelerde bulunmak üzere Silvan ilçesine geldi.
Advertisement