MEHMET SOĞANCI Resimleri

Mehmet Soğancı Resimleri

  • 11 Ağustos 2015 14:45 Disk, Kesk,tmmob ve Ttb Kılıçdaroğlu'nu Ziyaret Etti Disk, Kesk,tmmob ve Ttb Kılıçdaroğlu'nu Ziyaret Etti Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Türk Tabipleri Birliği (TTB) Başkanı Dr. Bayazıt İlhan ve Genel Sekreteri Prof. Dr. H.Özden Şener,Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Başkanı Mehmet Soğancı, Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu (DISK) Başkanı Kani Beko ve Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu (KESK) Eş Başkanı Şaziye Köse ile görüştü.
  • 22 Mayıs 2015 17:03 Akp, Hukuku Tanımaksızın Ülkeyi Yağma ve Talana Açtı' Akp, Hukuku Tanımaksızın Ülkeyi Yağma ve Talana Açtı' TMMOB Genel Başkanı Mehmet Soğancı, AK Parti’nin, bugüne dek görülmemiş ölçüde, hiçbir insani, hukuki, ulusal ya da evrensel değer ve kural tanımaksızın ülkeyi yağma ve talana açtığını söyledi.
  • 06 Şubat 2015 15:19 Sendika Başkanlarının Yargılandığı '1 Mayıs Davası' Başladı Sendika Başkanlarının Yargılandığı '1 Mayıs Davası' Başladı 1 Mayıs 2014'te İstanbul Valiliği tarafından gösteri ve yürüyüşlere kapatılan Taksim Meydanı için yaptıkları çağrılar nedeniyle, "Halkı kanuna aykırı toplantı ve gösteri yürüyüşüne kışkırtma" suçlamasıyla haklarında dava açılan DİSK Genel Başkanı Kani Beko, DİSK Genel Sekreteri Arzu Çerkezoğlu, KESK Eş Genel Başkanı Lami Özgen, TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Soğancı ve dönemin TTB Merkez Konseyi Başkanı Ahmet Özdemir'in yargılandığı davanın ilk duruşması başladı.
  • 17 Ağustos 2010 11:21 Marmara Depremi'nde Hayatını Kaybedenler Yalova'da Anıldı Marmara Depremi'nde Hayatını Kaybedenler Yalova'da Anıldı