MEHMET TAHMAZOĞLU Resimleri

Mehmet Tahmazoğlu Resimleri

 • 20 Nisan 2017 16:47 Tahmazoğlu, Mert'in Dileğini Yerine Getirdi Tahmazoğlu, Mert'in Dileğini Yerine Getirdi Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, mahalle gezileri sırasında kendisinden bisiklet isteyen zihinsel engelli Mert Gezer’in evine misafir olarak bisiklet hediye etti.
 • 10 Nisan 2017 16:37 Erdoğan ve Tahmazoğlu Delbes Mahallesini Ziyaret Etti Erdoğan ve Tahmazoğlu Delbes Mahallesini Ziyaret Etti Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan ile birlikte 16 Nisan da yapılacak olan referandum öncesi Delbes Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi.
 • 28 Mart 2017 17:27 Tahmazoğlu Esnafla Bir Araya Gelerek Cumhurbaşkanlığı Sistemini Anlattı Tahmazoğlu Esnafla Bir Araya Gelerek Cumhurbaşkanlığı Sistemini Anlattı Referandum çalışmaların sürdüren Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, esnafla bir araya gelerek, Cumhurbaşkanlığı sistemini anlattı.
 • 26 Mart 2017 12:57 Başkan Mehmet Tahmazoğlu Fidan Dağıttı Başkan Mehmet Tahmazoğlu Fidan Dağıttı Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, her yıl olduğu gibi bu yılda fidan dağıtım geleneğini sürdürdü.
 • 05 Mart 2017 16:35 Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Yeni Mahalleleri Ziyaret Etti Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Yeni Mahalleleri Ziyaret Etti Gaziantep’in Şahinbey ilçesi Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, daha önce köy olan mahalleleri ziyaret ederek, vatandaşları dinledi.
 • 21 Eylül 2016 14:36 Başkanlar Şahinbey'i Gezdi Başkanlar Şahinbey'i Gezdi Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ile birlikte Şahinbey İlçesi’nde yapılan ve yapılacak olan çalışmaları yerinde gezerek istişarede bulundular.
 • 28 Ağustos 2016 21:31 Şahinbey Kardeşlik Mitinginde Göz Doldurdu Şahinbey Kardeşlik Mitinginde Göz Doldurdu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Gaziantep’te düzenlediği Birlik, Beraberlik ve Kardeşlik Mitingine binlerce vatandaş katılırken, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, düzenlenen mitingle dosta düşmana karşı çok önemli mesajlar verildiğini ifade etti.
 • 06 Mayıs 2015 15:36 Vatandaştan Başkan Tahmazoğlu'na Teşekkür Plaketi Vatandaştan Başkan Tahmazoğlu'na Teşekkür Plaketi Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’na yaptıkları çalışmalardan dolayı Mavi Kent sakinleri tarafından plaket verildi.
 • 28 Şubat 2015 13:15 Evlilik Okulu Tescillendi Evlilik Okulu Tescillendi Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Evlilik Okulu’nu başarıyla tamamlayan 703 kişi için düzenlenen sertifika töreninde Evlilik Okulu Projesi’nin tescillendiğini söyledi.
 • 04 Ekim 2014 15:39 Tahmazoğlu, Vatandaşlarla Bayramlaştı Tahmazoğlu, Vatandaşlarla Bayramlaştı Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, bayram namazını Mehmet Ali Tahmazoğlu Camii’nde kılarak camide ve çıkışında vatandaşlarla bayramlaştı.
 • 23 Eylül 2014 14:26 Tahir Tekin Öztan Belediye Başkanları ve Rektör Coşkun'u Ziyaret Etti Tahir Tekin Öztan Belediye Başkanları ve Rektör Coşkun'u Ziyaret Etti 25-28 Eylül 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 2. Uluslararası Gaziantep Şirehan Yiyecek İçecek Festivaliyle ilgili Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yavuz Coşkun, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ve Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nu makamlarında ziyaret eden Tahir Tekin Öztan çalışmalar hakkında bilgi verdi.
 • 22 Eylül 2014 16:36 Başkan Mehmet Tahmazoğlu ve Celal Doğan'a İstanbul'da Sevgi Seli Başkan Mehmet Tahmazoğlu ve Celal Doğan'a İstanbul'da Sevgi Seli İstanbul Gaziantepliler Derneği tarafından düzenlenen 14. Gaziantep Yiyecekleri Şenliği’ne katılan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ve Gaziantep Büyükşehir Eski Belediye Başkanı Celal Doğan halkın büyük ilgi ve sevgi seliyle karşılandı.
 • 18 Eylül 2014 18:45 Gazilerden Motosikletli Şehir Turu Gazilerden Motosikletli Şehir Turu Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ile Şehitkamil Kaymakamı Mehmet Aydın, ‘Gaziler Haftası’ etkinlikleri kapsamında Türk Chopper Motosiklet Kulübü Üyeleri ile birlikte gazilere şehir turu attırdı.
 • 27 Temmuz 2014 19:19 Başkan Fatma Şahin, Şahinbey İlçesinde Halkla Bayramlaştı Başkan Fatma Şahin, Şahinbey İlçesinde Halkla Bayramlaştı Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ile birlikte sokağa inerek halkla bayramlaştı.
 • 21 Temmuz 2014 16:02 Gaziantep'te Cumhurbaşkanı Adayı Erdoğan'a Destek İzdihamı Gaziantep'te Cumhurbaşkanı Adayı Erdoğan'a Destek İzdihamı Gaziantep AK Parti İl Başkanı Ahmet Uzer ve Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu öncülüğünde toplanan bir grup AK Partili, Cumhurbaşkanı adayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim kampanyasına yardımda bulunmak için geldikleri bankada izdihama neden oldu.
 • 19 Temmuz 2014 12:23 Tahmazoğlu Şehit ve Gazi Aileleriyle İftarda Biraraya Geldi Tahmazoğlu Şehit ve Gazi Aileleriyle İftarda Biraraya Geldi Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu; şehit yakınlarıyla iftarda bir araya geldi.
 • 08 Temmuz 2014 14:49 Başkan Tahmazoğlu, Şefkat Mağazası'nı Ziyaret Etti Başkan Tahmazoğlu, Şefkat Mağazası'nı Ziyaret Etti Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şefkat Mağazası’nı ziyaret etti.
 • 04 Temmuz 2014 15:10 Güneykent Camisi Açıldı Güneykent Camisi Açıldı Başkan Mehmet Tahmazoğlu, Güneykent Camisi’nin açılış törenine katıldı.
 • 17 Haziran 2014 15:39 Başkan Tahmazoğlu, Resim Sergisi Açtı Başkan Tahmazoğlu, Resim Sergisi Açtı Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, resim sergisi açılışına katıldı.
 • 09 Haziran 2014 17:24 El Sanatları Sergisi Açıldı El Sanatları Sergisi Açıldı Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, 80 bayan kursiyerin 4 ay süresince hazırladığı el sanatları ürünlerinden oluşan serginin açılışını gerçekleştirdi.
 • 27 Mayıs 2014 17:29 Başkan Tahmazoğlu, Kuran-I Kerim Hediye Etti Başkan Tahmazoğlu, Kuran-I Kerim Hediye Etti Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, bin 332 kursiyere Kuran-ı Kerim hediye etti.
 • 05 Mayıs 2014 11:51 Başkan Tahmazoğlu Şahinbeyli Muhtarlarla Bir Araya Geldi Başkan Tahmazoğlu Şahinbeyli Muhtarlarla Bir Araya Geldi 107 merkez mahalle muhtarı ile istişare toplantısında bir araya gelen Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, yapılan çalışmalarla ilgili slayt eşliğinde bilgiler vererek, “Rutin aralıklarla bir araya geldiğimiz muhtarlarımızla işbirliği içerisinde tüm mahallelerimize hizmet götürmeye devam edeceğiz” dedi.
 • 01 Mayıs 2014 14:47 Tahmazoğlu Emek ve Dayanışma Gününü Kutladı Tahmazoğlu Emek ve Dayanışma Gününü Kutladı Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu 1 Mayıs Emek ve Dayanışma gününü belediye çalışanlarıyla birlikte kutladı.
 • 18 Nisan 2014 15:49 Meclis Üyelerinden Başkan Tahmazoğlu'na Övgüler Meclis Üyelerinden Başkan Tahmazoğlu'na Övgüler Geçmiş 5 yılda ilçe genelinde yaptığı çalışmalarla halkın takdirini toplayan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, yeni dönem meclis üyeleri ile birlikte çalışmaları gezdi.
 • 14 Nisan 2014 15:50 Başkan Tahmazoğlu Bahar Kupasında Dereceye Girenlere Ödüllerini Verdi Başkan Tahmazoğlu Bahar Kupasında Dereceye Girenlere Ödüllerini Verdi Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Bahar kupası bisiklet yarışında dereceye giren sporculara düzenlenen törenle ödüllerini verdi.
 • 07 Nisan 2014 20:20 Başkan Tahmazoğlu Makamına Dualarla Oturdu Başkan Tahmazoğlu Makamına Dualarla Oturdu 30 Mart Mahalli idareler seçiminde ikinci kez büyük bir oy oranı ile Şahinbey Belediye Başkanlığına seçilen Mehmet Tahmazoğlu, mesai saati sonrası personelleri tarafından hazırlanan sürpriz programda davul zurna ile karşılandı.
 • 28 Mart 2014 16:42 Başkan Tahmazoğlu: Başkan Tahmazoğlu: "Durmak Yok Hizmete Devam" 30 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala seçim çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdüren Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak ve AK Parti Şahinbey İlçe Başkanı Av. Hakan Kurt ile birlikte İnönü caddesi ve Şehitler Caddesi esnafını ziyaret etti.
 • 28 Mart 2014 14:32 Başkan Tahmazoğlu Alkışlarla Karşılandı Başkan Tahmazoğlu Alkışlarla Karşılandı Geçmiş 5 yılda belediye olarak 5 bin konut yaptıklarını hatırlatan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, “Herkes kira öder gibi ev sahibi olsun diye önümüzdeki dönem 20 bin konut yapacağız” dedi.
 • 27 Mart 2014 12:06 Başkan Tahmazoğlu: Başkan Tahmazoğlu: "Biz Bir Aileyiz" Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, birlikteliğin önemine vurgu yaparak, “Biz bir aileyiz” dedi.
 • 25 Mart 2014 13:01 Başkan Tahmazoğlu, Hizmetleriyle Takdir Ediliyor Başkan Tahmazoğlu, Hizmetleriyle Takdir Ediliyor Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, AK Parti Gaziantep Milletvekili Halil Mazıcıoğlu ile birlikte Şahinbey Parkı ve Şelale Parkı ziyaret etti.
 • 21 Mart 2014 11:40 Başkan Tahmazoğlu'ndan Tamircilere Müjde Başkan Tahmazoğlu'ndan Tamircilere Müjde Eski Garajlar bölgesinde bulunan tamirci esnafını ziyaret eden Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, yeni yapılan Şahinbey Sanayi Sitesi’nin tamamlandığını ve şuanda altyapı ve yollarının yapıldığını belirterek, 2 ay içerisinde buradaki tamirci esnafını yeni sanayi sitesine taşıyacakları müjdesini verdi.
 • 10 Mart 2014 13:24 Koçer ile Tahmazoğlu, Mahalle Olacak Köyleri Ziyaret Etti Koçer ile Tahmazoğlu, Mahalle Olacak Köyleri Ziyaret Etti Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu; AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer ve AK Parti Şahinbey İlçe Başkanı Av. Hakan Kurt ile birlikte 30 Mart mahalli idareler seçimi sonrasında mahalle olarak ilçeye bağlanacak olan köyleri ziyaret etti.
 • 01 Mart 2014 14:59 Başkan Tahmazoğlu'na Vatandaşlardan Hizmet Teşekkürü Başkan Tahmazoğlu'na Vatandaşlardan Hizmet Teşekkürü Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden ve her gün farklı bir mahallede esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Konak Mahallesi’ni ziyaretinde girdiği dikiş atölyesinde kendisi de dikiş dikti.
 • 27 Şubat 2014 10:31 Başkan Tahmazoğlu; Döner Kesip, Kebap Pişirdi Başkan Tahmazoğlu; Döner Kesip, Kebap Pişirdi Seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretlerini sürdüren Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, ocak başına geçerek; döner kesip, kebap pişirdi.
 • 22 Şubat 2014 12:15 Başkan Tahmazoğluna, Esnaf ve Vatandaşlardan Tam Destek Başkan Tahmazoğluna, Esnaf ve Vatandaşlardan Tam Destek Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden ve gittiği her yerde vatandaşların büyük ilgisiyle karşılanan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Binevler Mahallesi, balık pazarı ve 23 Nisan Semt Pazarı’nı ziyaret ederek, esnaflar ve vatandaşlarla sohbet etti, hayırlı işler diledi.
 • 19 Şubat 2014 11:35 Tahmazoğlu: Tahmazoğlu: "Şehirde Ne Hizmet Varsa Köylerimizde O Olacak" 30 Mart mahalli idareler seçimi sonrasında mahalle olarak ilçeye bağlanacak olan köyleri ve mahalleleri ziyaret eden Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, “Hizmet olarak şehir merkezinde ne varsa, köylerimizde de o olacak” dedi.
 • 16 Şubat 2014 14:45 Şahin ve Tahmazoğlu'nundan Büyük Pasaj Esnafına Ziyaret Şahin ve Tahmazoğlu'nundan Büyük Pasaj Esnafına Ziyaret AK Parti Gaziantep Milletvekili ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatma Şahin ve Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, seçim çalışmaları kapsamında Büyük Pasaj esnafını ziyaret etti.
 • 16 Şubat 2014 11:14 Başkan Adayları Fabrika İşçileri ile Dertleşti Başkan Adayları Fabrika İşçileri ile Dertleşti Seçim çalışmaları kapsamında Gaziantep 3. Organize Sanayi Bölgesi’ni ziyaret eden AK Parti Gaziantep Milletvekili ve Büyükşehir Belediye Başkan adayı Fatma Şahin, AK Parti İl Başkanı Ahmet Uzer, Şehitkamil Belediye Başkan adayı Rıdvan Fadıloğlu, Şahinbey Belediye Başkan adayı Mehmet Tahmazoğlu ve teşkilat üyeleri öğle yemeğinde fabrika çalışanları ile bir araya geldi.
 • 15 Şubat 2014 13:55 Şahin ve Tahmazoğlu'na Dernek Ziyaretlerinde Büyük İlgi Şahin ve Tahmazoğlu'na Dernek Ziyaretlerinde Büyük İlgi Seçim çalışmaları kapsamında dernek ziyaretlerini sürdüren AK Parti Gaziantep Milletvekili ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığı adayı Fatma Şahin, AK Parti İl Başkanı Ahmet Uzer, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ve Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu; Adıyaman Balyanlılar ve Gaziler Vakfı Gaziantep Şubesi ziyaretinde büyük ilgi ile karşılandı.
 • 05 Şubat 2014 10:30 Tahmazoğlu, Mahalle Olacak Köylere Park ve Taziye Evi Yapacak Tahmazoğlu, Mahalle Olacak Köylere Park ve Taziye Evi Yapacak Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, 30 Mart mahalli idareler seçimi sonrasında mahalle olarak ilçeye bağlanacak olan köyleri ziyaret etti.
 • 22 Ocak 2014 12:26 Başkan Tahmazoğlu, Havaalanında Çiçeklerle Karşılandı Başkan Tahmazoğlu, Havaalanında Çiçeklerle Karşılandı 30 Mart tarihinde yapılacak olan mahalli idareler yerel seçimlerinde AK Parti’den Şahinbey ilçesinde yeniden aday olarak gösterilen Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, havaalanında binlerce teşkilat üyesi ve vatandaş tarafından çiçeklerle karşılandı.
 • 21 Ocak 2014 11:15 Şahinbey Belediyesi Sosyal Tesislerinde 7'den 77'ye Kurs İmkanı Şahinbey Belediyesi Sosyal Tesislerinde 7'den 77'ye Kurs İmkanı Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, “Belediye bünyesinde hizmet veren gençlik merkezi ve sosyal tesislerimizde 7’den 77’ye her yaşta insanımızın faydalandığı kurslar ve eğitimler veriliyor” dedi.
 • 19 Ocak 2014 12:01 Şahin ve Tahmazoğlu, Eski Köy Olan Yeni Mahalleleri Ziyaret Etti Şahin ve Tahmazoğlu, Eski Köy Olan Yeni Mahalleleri Ziyaret Etti AK Parti Gaziantep Milletvekili ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatma Şahin ve Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, belediyeler yasası ile Şahinbey’e bağlanan eski köy olan yeni mahalleleri ziyaret ederek, vatandaşlarla sohbet etti.
 • 17 Ocak 2014 14:05 Şahin ve Tahmazoğlu Kursiyerlerle Sohbet Etti Şahin ve Tahmazoğlu Kursiyerlerle Sohbet Etti Şahinbey Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Beydilli Hatice Belgin Sosyal Tesisi’ni ziyaret eden AK Parti Gaziantep Milletvekili ve Büyükşehir Belediye Başkanlığı adayı Fatma Şahin ile Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, ailelere yapılan et yardımı ardından tesiste eğitim gören kursiyerleri ziyaret ederek sohbet etti.
 • 16 Ocak 2014 13:45 Şahinbey Belediyesi 17 Bin 259 Aileye Et Yardımı Yaptı Şahinbey Belediyesi 17 Bin 259 Aileye Et Yardımı Yaptı Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, ihtiyaç sahibi ailelerin sofralarına et girmesi için düzenli olarak 2 ayda bir farklı ailelere et yardımı yaptıklarını belirterek, son 4 yılda 17 bin 259 aileye et yardımı yapıldığını söyledi.
 • 29 Aralık 2013 12:45 Şahinbey Belediyesi Yerel Yönetimlerdeki Dönüşümde Örnek Oldu Şahinbey Belediyesi Yerel Yönetimlerdeki Dönüşümde Örnek Oldu Türkiye’de yerel yönetimlerde bir dönüşüm yaşandığını ifade eden İstanbul Milletvekili ve TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Erol Kaya, bunun en güzel örneğini Şahinbey Belediyesinde gördüklerini belirterek, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’nu yaptığı çalışmalardan dolayı tebrik etti.
 • 24 Kasım 2013 16:49 KKTC Cumhurbaşkanı Eroğlu'ndan Gaziantep'e Tam Not KKTC Cumhurbaşkanı Eroğlu'ndan Gaziantep'e Tam Not GAZİANTEP (İHA) – Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu, bir dizi ziyaretlerde bulunmak için geldiği Gaziantep'te Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu'nun davetlisi olarak Şahinbey bölgesini gezdi.
  Eroğlu,...
 • 09 Kasım 2013 21:05 Tarihi Kentler Birliği'nin Büyük Ödülü Şahinbey Belediyesi'ne Tarihi Kentler Birliği'nin Büyük Ödülü Şahinbey Belediyesi'ne Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Tarihi Kentler Birliği (TKB) 2012 Kültürel Mirası Koruma Projesi ve Uygulamaları Özendirme Yarışmasında Sokak Sağlıklaştırma Projesi ile Tarihi Kentler Birliği'nin en büyük ödülü olan Prof.Dr.Metin...
 • 09 Kasım 2013 20:29 Tarihi Kentler Birliği Başkanı ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Güzelbey Açıklaması Tarihi Kentler Birliği Başkanı ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Güzelbey Açıklaması Tarihi Kentler Birliği (TKB) Başkanı ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Asım Güzelbey ile Gaziantep Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, TKB Şanlıurfa semineri hakkında değerlendirmede bulundu.
  TKB ve Gaziantep Büyükşehir...
 • 19 Ekim 2013 11:36 Milletvekili Koçer: Milletvekili Koçer: "Başkan Tahmazoğlu Yaptığı Çalışmalarla Tarihimize Sahip Çıkıyor" Şahinbey Belediyesi tarafından restore edilen Şehreküstü Konakları, sokak sağlıklaştırma ve cephe yenileme çalışmalarını gezen AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, "Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu eski Antep'i canlandıran"...