Mehmet Topal ve Ziynet Sali Karşılıklı Misket Oynadı - Son Dakika

Mehmet Topal ve Ziynet Sali Karşılıklı Misket Oynadı

1
Fenerbahçeli Milli futbolcu Mehmet Topal ve eşi Selda Topal, geleneksel iftar davetlerini, önceki gün Rumelihisarı'nda verdi. Ünlü çift, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da iftarda Semiha Şakir Huzurevi sakinlerini ağırladı.

2
Sanatçı Ziynet Sali ile Mehmet Topal'ın menajeri Batur Altıparmak'ın da aralarında bulunduğu ve 90 kişinin katıldığı iftarda hem duygusal, hem de eğlenceli dakikalar yaşandı.

3
Kendilerini kapıda karşılayan Topal çiftine teşekkür eden Samiha Şakir Huzurevi sakinleri, "Geçen yılki keyifli buluşmanın ardından bu yılki daveti iple çektik. Burada olmaktan dolayı çok mutluyuz." dediler.

4
İftar sonrası davet unutulmaz bir musiki gecesine dönüştü. Müzisyenlerin yaptığı müzikle coşan davetliler, ilerleyen dakikalarda kendi aralarında bir koro kurdu.

5
Huzurevi sakinlerinden Ayten Hanım ve Faik Bey'in Vardar Ovası şarkısını seslendirmesiyle renklenen gecenin ilerleyen dakikaları fasıllı eğlenceye dönüştü. Mehmet Topal ve Ziynet Sali'nin de koroya vokal desteği vermesiyle herkes kendini piste attı.

6
Misket havası ise geceye damga vurdu. Mehmet Topal, davetlileriyle piste çıkıp karşılıkla oynadı. O anlar renkli görüntülere sahne oldu.

7
Topal çifti, çıkışta misafirlerine özel hazırladıkları bayram hediyelerini dağıttı. Huzurevi sakinleri ise ev sahibi çifte "Unutulmaz bir gece ve bizim için müthiş bir moral oldu." diye teşekkür etti. Hazırlık kampı öncesi büyüklerinin hayır duasını alan Mehmet Topal da en az davetlileri kadar mutlu oldu.

8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Haber Yayın Tarihi: 15.07.2014 11:54

Son Dakika Mehmet Topal ve Ziynet Sali Karşılıklı Misket Oynadı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Asırlık sır bir türlü çözülemiyor! Bu adada herkes 100 yıldan fazla yaşıyor Arkadaşı tarafından 120 km hızla giden araçtan itilen genç kadın bebeğini kaybetti Görüntüsü bile ürkütüyor! Türkiye'nin ve dünyanın en tehlikeli yolu heyelan nedeniyle ulaşıma kapandı Photoshop değil gerçek! Dünyanın en ince beline sahip olmak için günde 18 saat korse takıyor Güzel oyuncu Emma Corin, 'Stresi alıyor' diyerek çantasında cinsel oyuncak taşıdığını itiraf etti