Mekanik boğa üzerinde cinsel ilişkiye girerken akıma kapılan çiftle ilgili gerçek hastanede ortaya çıktı - Son Dakika

Mekanik boğa üzerinde cinsel ilişkiye girerken akıma kapılan çiftle ilgili gerçek hastanede ortaya çıktı

29.03.2021 12:09

Amerika Birleşik Devletleri'nde Lisa isimli kadın ve erkek arkadaşı Darren, mekanik boğa üzerinde cinsel ilişkiye girmek isterken elektrik akımına kapıldı. Akımın etkisiyle yere düşen çift apar topar hastaneye kaldırılırken, çarpılmaya adamın kalbindeki cihazın neden olduğu ortaya çıktı.

1
Bar çalışanı olan Lisa, erkek arkadaşı ile mekanik boğa üzerinde ilişkiye girmeye karar verdikten sonra, baş dönmesi yaşamamak için dönen mekanik boğanın hızını en düşük seviyeye indirdi.
2
Çift, elektrik çarpması sonucu boğanın üzerinden yere düştü.
3
Olayda hafif bir şekilde yaralanan çift çağırdıkları sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı.
4
Doktorlar elektrik çarpmasının boğa ile ilgisi olmadığını, Darren'ın kalbinde bulunan cihazın ayarının bozulması sonucu çiftin elektrik akımına kapıldığını söyledi.
5
Doktorlar aynı olayın tekrarlanmaması için cihazı düzeltti.
6

Son Dakika Mekanik boğa üzerinde cinsel ilişkiye girerken akıma kapılan çiftle ilgili gerçek hastanede ortaya çıktı - Son Dakika


YORUMLAR (33)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Bu manzara ancak tek bir ülkede görülür! Binlerce kişi yarım saat boyunca birbirine inek gübresi fırlattı Gözümüzün önünde öyle bir değişti ki! Güldür Güldür'ün Naime'si şimdi tam bir afet Romantik komedilerin biricik güzeli, hamileliğinde cinsel ilişkiden soğuduğunu itiraf etti Dağlık alanda kaybolan adamı, paylaştığı son fotoğraf karesi kurtardı! Sır bacaklarındaki is izlerindeydi Sony 2021 Dünya Fotoğraf Ödülleri'ni kazananlar belli oldu! Birinciliği "Afrikalı Viktoryen" portresi aldı