Dünyanın en ateşli sunucusu Türkiye'ye geldi! Kucak pozu olay oldu - Son Dakika

Dünyanın en ateşli sunucusu Türkiye'ye geldi! Kucak pozu olay oldu

07.11.2019 09:19

'Dünyanın en ateşli sunucusu' olarak gösterilen Yanet Garcia, Instagram paylaşımlarıyla kendine hayran bırakıyor. Kendisini 'Türkiye aşığı' olarak tanımlayan Garcia, Türkiye'nin turistik bölgelerinde de poz veriyor.

1
Güzel yıldızın Instagram hesabından, Garcia'ya ait olmayan çıplak fotoğraflar paylaşıldı.
2
Instagram'da yaklaşık 12 milyon takipçisi bulunan Garcia, aynı zamanda 'Dünyanın en ateşli hava durumu sunucusu' olarak da gösteriliyor.
3
Fotoğrafın altında paylaşılan linkin, hediye çeki kazanmak için bir internet sitesine yönlendirme yaptığı anlaşılırken, linke tıklayanların kişisel bilgilerinin çalındığı belirlendi.
4
Türkiye'yi çok sevdiğini ve her fırsatta gelmeye çalıştığını söyleyen 28 yaşındaki spiker, sosyal medyada sık sık Türkiye'de verdiği pozları paylaşıyor.
5
Geçtiğimiz günlerde, Yanet Garcia'nın Instagram hesabı, bilgisayar korsanları tarafından ele geçirilmişti.
6
Milyonlarca takipçisi olan Garcia, hesabının çalındığını fark edince Instagram ekibine ulaştı ve yardım istedi. Instagram hesabı, Garcia'ya geri verildi.
7
İşte Yanet Garcia'nın Instagram paylaşımları...
İşte Yanet Garcianın Instagram paylaşımları...
8
Garcia'nın, Istanbul'da erkek arkadaşının kucağında verdiği poza, kısa sürede binlerce beğeni yağdı.
9
Garcia'nın hesabına bir daha girememesi için hesap bilgilerini değiştiren bilgisayar korsanları, ünlü sunucunun bir fotoğrafını paylaşıp "Hikayeme tıklayın, hikayedeki linke tıklayın, en az bir adet ücretsiz uygulama yükleyin ve 47 dakikalık cinsel ilişki kasetimi görüntüleyin" notunu düştü.
10
11
12
13
14
15
16
Meksika'nın en güzel kadını olarak gösterilen güzel sunucu Yanet Garcia, iddialı pozlarıyla Instagram'ı kasıp kavuruyor.
17
Güzel sunucu, Kapadokya turundan kareleri de takipçilerinin beğenisine sundu.
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36

Son Dakika Dünyanın en ateşli sunucusu Türkiye'ye geldi! Kucak pozu olay oldu - Son Dakika

YORUMLAR (13)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Ormanda yürüyüş yapan hemşireye önce tecavüz etti, ardından arabayla üstünden geçti Türkiye'de nadir görülen manzara! İki adımla şehir değiştiriyorlar "Ronaldo'ya karşı koyamam" diyen G.Saray'ın eski yengesi, yeniden evlenmeye hazır Cinsel içerikli videolarından servet kazanan pilot sonunda patladı: Beni kullandılar Arka Sokaklar'ın Zeliş'i dekolteli poz verdi, takipçileri tek bir şeye takıldı