Meksika plajında yürüyüş yaparken tesadüfen bulunan canlı yürekleri ağza getirdi! Ne gözü var ne yüzgeci! - Son Dakika

Meksika plajında yürüyüş yaparken tesadüfen bulunan canlı yürekleri ağza getirdi! Ne gözü var ne yüzgeci!

5 gün önce

Meksika'nın Destiladeras plajında yürüyüş yapan vatandaşlar, gözü ve yüzgeci olmayan deniz aslanı ve yunus balığı arası bir canlıyla karşılaşınca şaştı kaldı.

1
Meksika'nın turistik sahili Destiladeras'te, yunus balığına benzeyen yüzgecsiz ve gözleri olmayan bir canlı kıyıya vurdu.
2
Plajda yürüyen insanlar tarafından bulunan canlının, yunus balığı ya da fok balığı olduğu düşünüldü ama ikisi de değildi.
3
Ne tür bir balık olduğu tespit edilemeyen ilginç canlı, keskin dişleri ve ilginç kuyruğuyla sosyal medyada günün konusu oldu.
4
Balıkçılar ilk defa böyle bir şey ile karşılaştıklarını balığın okyanusun dibinden sahile vurmuş olabileceğini söyledi. Yetkililer balığın türünü bulmak için çalışmalar başlattı.

Haber Yayın Tarihi: 15.02.2020 01:08 

YORUMLAR (6)
  • james bond : doğuştan kör sağır dilsiz bir yunus olabilir uzayda solunum ve boşaltım sistemi olmadan yaşayan mini canlılar olduğunu biliyormuydunuz hayret verici şaşırtıcı akılalmaz inanılmaz canlı türleri var insan sadece düşünür Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Rojhat Avaşin: bunun eti lezzetli olur bu eti yiyen yaşlanmaz kim bulduysa hayatını yaşıyor hep genç kalacak mis gibi Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır


Diğer Galeriler

Ünlü yönetmenin 23 yaşındaki kızı yetişkin film yıldızı oldu! Doğduğun Ev Kaderindir'in Zeynep'ine sert eleştiri: Görüntü var, ses yok! Sibirya'da -30 derece soğuğa rağmen sokakta yaşıyorlar! Yürekleri acı dolu evsizlerden kareler Zemheri'nin masum güzeli Elvan'a bir de Instagram'da bakın! İddialı pozlarıyla büyülüyor 3 çocuğunun bulunduğu aracı ateşe veren eski yıldız sporcu kendisini bıçaklayarak intihar etti